Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Twój postapokaliptyczny początek
#16
Hmmm... Moja historia z klimatem post-apo zaczęła się bodajże w 2008 lub 2009 roku, na moje to końcówka podstawówki, kiedy to moja ukochana mamusia stwierdziła, że gram w "gry pozbawione sensu i strasznie liniowe". Na drugi dzień na biureczku leżało pudełeczko z wdzięcznym napisem Saga Fallout (1, 2 i FO:T). Później było HTA i HTA:RoC, wg. mnie gry genialne i rosjanie odwalili kawał porządnej roboty, tylko zakończenie HTA mnie troche zmartwiło, bo oczekiwałęm jakiegoś outra czy coś, a otrzymałem tylko troche napisów, a bardzo mnie ciekawi co dokładnie stało się z Ivanem i jak poradzili sobie NJERI (pierwsze zakończenie, niedługo będę grać jeszce raz i wybiore drugą ścieżkę). Dopiero niedawno była pierwsza część S.T.A.L.K.E.R.'a, fajna strzelanka, ale troche bardziej ograniczona niż FO, pod tym względem, że nie było wojny nuklearnej tylko rozniosło elektrownie i przez to ten świat nie jest do końca tak udany jak ten Fallout'owy. Jak będę mieć lepszy sprzęt to zagram FO3 i FO:NV bo się kurzą na razie na półce...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Twój postapokaliptyczny początek - przez Orbit - 20-04-2013, 10:33
RE: Twój postapokaliptyczny początek - przez Orbit - 20-04-2013, 20:37
RE: Twój postapokaliptyczny początek - przez Orbit - 24-04-2013, 19:53
RE: Twój postapokaliptyczny początek - przez Zandi - 24-09-2013, 23:07
RE: Twój postapokaliptyczny początek - przez MacxPL - 26-09-2013, 14:20



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości