Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karta postaci: Naxor Shad
#11
Cytat:Sapphire Shores? Celestia? DR Hooves? Lightning Dust? Maud Pie? Pinkie Pie? Fluttershy? Twilight Sparkle?
Sapphire Shores - CM nieznany, kiepski argument.
Celestia - celestial objects.
DR Hooves - imię fanowskie. Oficjalne to Time Turner, które z jego CMem ma o wiele więcej wspólnego.
Lightning Dust - a CM pan widział?
Maud Pie - Maud to stare, germańskie imię. Nie będę wnikał w jego genezę, bo nie mam na to czasu, ale faktycznie związek tu może być nieco mniej bezpośredni.
Pinkie Pie - tu chodzi bardziej o "wesoły" wydźwięk imienia.
Fluttershy - podobnie, nie chodzi o bezpośredni związek ze słownictwem.
Twilight Sparkle - radzę się przyjrzeć jeszcze raz CMowi. Plus, ma to niejaki związek z Księżniczkami.

Owszem, we wszystkich przypadkach ta zasada się nie sprawdza, ale w dużej części, co pozwala mi o niej wspomnieć.

Cytat:Np Dj Pon3 czy już o wiele późniejsi Uczniowie
Homage też trochę łaziła na pustkowiach i na pewno kogoś zabiła. Oczywiście zła nie była. Quite the opposite. Ale kucyka, który nigdy nikogo nie zabił, to ze świecą szukać.

Zaś co do znajomości z Mane 6 i szans ocalenia... w Maripony wszyscy zginęli albo zostali zmienieni w Alicorny. A ciężko uznawać taki los za "przetrwanie". Może i osobista znajomość z którąś z nich mogła zapewnić łatwiejszy dostęp do schronów przeciwatomowych, ale nie wszystkie schrony gwarantowały przetrwanie, no i nie było ich aż tak wiele. I na pewno to, że ktoś znał się z Mane 6, nie GWARANTOWAŁO miejsca w schronie. Łatwiej można było pewnie dostać wejście, ale nad program nikogo nie wpuszczano.

Myślę, że nie ma sensu dalej prowadzić tej dyskusji, zwłaszcza w tym temacie.
Matematyka wcale nie jest trudna. Po prostu jesteś debilem.
Odpowiedz
#12
Cytat:Pistolet kal. 1cm
Damn Skippy!

Żyję grubo 17 lat i NIGDY ale to nigdy nie widziałem określenia kalibru broni strzeleckiej w centymetrach.
W calach tak, w milimetrach jak najbardziej ale nigdy w centymetrach.

Chyba że ktoś jest Kluzą (taki jeden mój znajomy) i określa kaliber w metrach(!)
[Obrazek: cgnimLq.png]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości