Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Starcraft 2
#1
Jak w temacie Happy Grywa ktoś z Was?
[Obrazek: 2_1346772844.png]

» (U) (Z) 10:00 - Kingofhills@ -- PW do Poulsen: >Co się stało >Bez spoilerów #JustPoulsenThings
Odpowiedz
#2
A grywam Smile Czasem nawet za dużo Grin
Odpowiedz
#3
Oprosz, a jaką rasą? Ja poginam Zergiem :>
[Obrazek: 2_1346772844.png]

» (U) (Z) 10:00 - Kingofhills@ -- PW do Poulsen: >Co się stało >Bez spoilerów #JustPoulsenThings
Odpowiedz
#4
Najwięcej gram Protosem i Terranem ale przestawiam się na Zerga <3
Odpowiedz
#5
Prawidłowo Happy jaka liga? Ja w poprzednim sezonie miałem platynę, ale w tym wrzuciło mnie do Golda ;f
[Obrazek: 2_1346772844.png]

» (U) (Z) 10:00 - Kingofhills@ -- PW do Poulsen: >Co się stało >Bez spoilerów #JustPoulsenThings
Odpowiedz
#6
Ja właśnie nie mogę się wybić z srebra/golda.. ciągle trafiam na same cannon rush/6 pool albo 2 rax a jak graja normalnie to mam mecze nierankingowe :/
Ogólnie w tym sezonie chce dojść przynajmniej do dajmonda
Odpowiedz
#7
Niestety, niższe ligi są dość słabe pod względem cheezu :/ Dobrze jest się nauczyć standardowych, bezpiecznych openingów na każdy match-up, można znaleźć na teamliquid.net lub zgapić z repów pro graczy. jesli chcesz grac zergiem, to polecam ten poradnik, dzięki niemu wyszedłem z Golda Happy dApollo miał też fajne poradniki na youtube, ale niestety do WoLa, nie do HotSa Unhappy
[Obrazek: 2_1346772844.png]

» (U) (Z) 10:00 - Kingofhills@ -- PW do Poulsen: >Co się stało >Bez spoilerów #JustPoulsenThings
Odpowiedz
#8
Nie mam HotS-a Smile Grywam tylko na WoL i właśnie dlatego jest tyle cheezu Smile
Odpowiedz
#9
A to trzeba było tak od razu ;] jak będziesz miał okazję zakup HotSa, fajny jest Happy
[Obrazek: 2_1346772844.png]

» (U) (Z) 10:00 - Kingofhills@ -- PW do Poulsen: >Co się stało >Bez spoilerów #JustPoulsenThings
Odpowiedz
#10
Troche stary temat ale wydaje mi się nadal aktualny.
Sam mam i grywam ale brak czasu.
nick taki jak na forum kod 2487
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości