Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cycki
#1
Temat zwraca uwagę, co nie? Tongue
A dyskusja, którą wam zaproponuję ma coś z tym wspólnego
Otóż chodzi o humanizacje postaci z FoE i PH.
Zapewne widzieliście już ten rysunek Blackjack, albo chociażby ten z Littlepip.
Więc mam do was pytanie: jak wy byście opisali ulubione postacie z fików, gdyby były ludźmi?
Odpowiedz
#2
Ostatnio się zastanawiałem, jak by najlepiej wyglądała humanizacja Blackjack.
Myślę że w jej wypadku najlepiej by wychodziło coś między Major Motoko Kusanagi a Adasiem "I never asked for this." Jensenem, i strasznie mi te połączenie się podoba Smile
Na dobrą sprawę porównajcie tego arta z rozdziału 52 z tym ujęciem(WARNING! NSFW! GORE! CYCKI!) z oryginalnego Ghost In The Shell.
Wypisz, wymaluj Pani Major, nawet skończyły podobnie.
Po za tym, cała scena walki i tak została zerżnięta z GITS Tongue

Ps. I tak, temat zwraca uwagę Grin
[Obrazek: signature.php]
Odpowiedz
#3
No tak, Blackjack jako Motoko Kusanagi to najbardziej oczywiste skojarzenie, zwłaszcza, że autor sam się przyznał do zerżnięcia całej sceny.
Wydaje mi się, że BJ jest "przeciętna pod każdym względem" jeśli chodzi o wygląd. Przynajmniej tak się opisuje. Nie jest za wysoka ani za niska (w przeciwieństwie do Littlepip), raczej wysportowana sylwetka (jednak trenowała, żeby pracować w ochronie stajni) i pewnie nieco wychudzona po kilku tygodniach na powierzchni, że o brakujących kończynach nie wspomnę.

W sumie jak teraz myślę, chyba tylko Velvet Remedy miałaby typową "kobiecą" sylwetkę, bo o niej wprost było powiedziane, że jest piękna. Swoja drogą, dobrych humanizacji brak :|

A nawiązując do tematu:
Littlepip < Morning Glory < Blackjack < Homage < Velvet Remedy < Lacunae
Nie wiem tylko co z Rampage zrobić <_<
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości