Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[16+] Fallout: Equestria - Crimson Tide
Ważne, że będzie.
Odpowiedz
First of all I want to say that I love the story of Sparkplug and I'm waiting for the next chapters!

Little edit. Please read your PM.
Odpowiedz
Hi, I appreciate that you enjoy my story, you are probably the first person from outside of my country to comment here ^_-

And that story sounds fun. Especially how my characters look similar (although my ghoul is not a canterlot ghould and he has a charcoal coat and blue eyes) and the mare shares the same color scheme (almost) as my Sparkplug <3. It even is a pre-sidequel to Fallout: Equestria.

I wonder, how have you encountered my Crimson Tide? Was it per chance through the Stable Ponies facebook fanpage? I hope the overwhelming polish around here won't scare you off ^_-
Odpowiedz
Samir_Duran faktycznie na tym fanpage'u był raz post o twoim fanficu. Więc całkiem możliwe, że jest on stamtąd.
Odpowiedz
Rozdział 9 ukończony, poprawiony i opublikowany <3

[LINK]

https://docs.google.com/document/d/1V2oT...sp=sharing
Odpowiedz
A nie dało się tego umieścić trzy dni wcześniej ? byłby równy rok
Jam jest Horus, stworzony przez Najstarszych Bogów.
Jam sprowadził Khaos.
Jam jest niszczyciel wszechrzeczy.
Jam jest tym, który pragnął dobra.
I przyniósł zgubę pałacowi swej woli.
Los mój jest losem tych, którzy podążają wężową ścieżką.
Odpowiedz
Chciałem, ale nie zdążyłem skończyć pisać, a i mój korektor miał też zwyczajnie własne życie i dzisiaj postawił sobie za punkt honoru to skończyć. Dostał nawet speszalowe dzienksy na koniec ^_-
Odpowiedz
OJA to się w końcu stało xD dzisiaj jeszcze to przeczytam. Koniecznie.
Odpowiedz
Samir to chyba nie koniec przygód Sparkplug? Unhappy
[Obrazek: u9nlf6A.jpg]
Odpowiedz
Nie nie, to nie koniec jej przygód. To tylko koniec tej konkretnej historii. Od tej pory Sparks jest już Wastelanderką i czekają ja inne przygody ^_- Mam pomysł na przynajmniej jeszcze siedem takich ksiąg.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości