Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[16+] Fallout: Equestria - Crimson Tide
Don't worry Mavka, that's an early and very minute scene, I only remembered it after reading FoE for the third time Evil Grin
Odpowiedz
Napisałem już na mlppl, ale napisze i tu Smile
No dobra MUSZĘ to powiedzieć, rozdział spodobał mi się niemal tak samo, jak pierwsze zderzenie z oryginalnym Falloutem - którym to był gameplay w Fallouta 4. W którym to niestety fabuła lekko kuleje - Rozdział naprawdę świetny, to co wydawało się być prawdą, okazało się kłamstwem i to jak opisanym Smile

Chociaż we wcześniejszych rozdziałach były urywki sugerujące, że pewien bohater coś wypiera, @Samir_Duran, świetnie to rozegrałeś. czekam na więcej, no i nie tylko ja Smile
Odpowiedz
Space Captain Andromeda and Space Mare to the rescue!

[Obrazek: 7gAI9xe.png] [Obrazek: space_mare_backgroundless_by_elmutanto-dawbmcq.png]

P.S. Can I have Space Mare without background too? Please? Puppy please?
P.P.S. Now it's perfect ^____^
Odpowiedz
@Samir_Duran mogę się spytać jak (jeśli w ogóle jeszcze) idzie pisanie? Czy może porzuciłeś ten fanfik???
Odpowiedz
(16-04-2017, 17:58)QueQue21 napisał(a): @Samir_Duran mogę się spytać jak (jeśli w ogóle jeszcze) idzie pisanie? Czy może porzuciłeś ten fanfik???

Nie nie, nie zarzuciłem, mam już około 1/4 następnego rozdziału. Dużo pracuję teraz nad obrazkami dlatego wolno idzie, ale jesli dobrze pójdzie to w maju pod koniec może będzie publikacja. Ostatnio mam bardzo dużo pozytywnej energii i jakkolwiek wszystko idzie w pracę, to czasami udaje mi się coś uszczknąć na Crimson Tide <3
Odpowiedz
UUU no to brzmi fajnie Smile w takim razie życzę Ci powodzenia i pomyślności.

P.S. Daj swojego devianta bo chętnie zobaczę jak rysiasz Waii
Odpowiedz
(17-04-2017, 19:20)QueQue21 napisał(a): UUU no to brzmi fajnie Smile w takim razie życzę Ci powodzenia i pomyślności.

P.S. Daj swojego devianta bo chętnie zobaczę jak rysiasz Waii

elmutanto.deviantart.com
elmutanto.tumblr.com <------ Ten jest w cholere NSFW wiec na własne ryzyko, ale jest tam wiecej kontentu niż na Deviantarcie.
Odpowiedz
NSFW to właśnie coś co lubię xD dzięki na pewno zlurkuje oba Waii
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości