Fallout-Equestria.pl
Fallout: Equestria PL - Rozdziały - Wersja do druku

+- Fallout-Equestria.pl (https://fallout-equestria.pl)
+-- Dział: Tłumaczenie (https://fallout-equestria.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Fallout: Equestria - Tłumaczenie (https://fallout-equestria.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Fallout: Equestria PL - Rozdziały (/showthread.php?tid=12)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Fallout: Equestria PL - Rozdziały - Numeratus - 11-12-2014

Chwała Celestii NOWY rozdział! hura


RE: Fallout: Equestria PL - Rozdziały - bhori - 11-12-2014

No nieszczęście w szczęściu. Wyszedł 37 rozdział Crisisa: Equestrii, 21 Fallouta, jestem na 2/4 rozdziały w Creation Isles: Maximal culture shock, lekutre szkolną (Zemsta), mam też 10,11 i 12 część "Zwiadowców" Johna Flangmana (polecam). Czyli jakieś...2000 stron :O
I od czego zacząć? Grin


RE: Fallout: Equestria PL - Rozdziały - Celofyz - 12-12-2014

Chwała Wielkiemu Poulsenowi!
@up Ja, mając to szczęście, że nowego Crisisa już przeczytałem w poprzedni weekend, biorę się dziś za Fallouta. Tobie polecam dziś oba Grin Najnowszy Crisis jest świetny, a Fallout... dziś się przekonam, czy będzie lepszy Happy
A Zemstę możesz obejrzeć film Smile


RE: Fallout: Equestria PL - Rozdziały - bhori - 12-12-2014

Fallout przeczytany, mission complete. Teraz czas na crisisa...


RE: Fallout: Equestria PL - Rozdziały - DarthJan1 - 13-12-2014

Yay! Kolejny rozdział Grin


RE: Fallout: Equestria PL - Rozdziały - Demerel - 13-12-2014

Dziękujemy bardzo Grin


RE: Fallout: Equestria PL - Rozdziały - Graff - 13-12-2014

No na początek pieknie chcę podziękować Poulsenowi za nowy rozdział i że nadal to dla nas robisz. Jeżeli patrzeć na Twoje pierwsze tłumaczone tu rozdziały poprawiasz sie, teraz cszybciej sie czyta, wcześniej miałam problemy ze zrozumieniem zdań - musiałam 3 razy czytać jedno zdanie by zrozumieć jego sens, a teraz wszystko leci szybko, pieknie. Dziekujemy.

Co do samego rozdziału - byłam bardzo zaskoczona, oczywiście w stopniu pozytywnym choc ten rozdział wywołuje u mnie mieszane uczucia.(Spoiler alert jak kto jeszcze nie czytał) Okej, jest to radosne że LittlePip odnalazła stróża, wie kogo i czego szuka, na prawdę myślę że to ją podniosło jednak sama opowieść o Twilight, która pracowała nad tym komputerem lata, wkładała serce mną wstrząsnęła. Cóż, jak kiedyś się przyznałam że płakałam na foe, tak i teraz nie było inaczej. Nie wiedziałam tylko czy to łzy szczęścia, smutku, czy oba. (Tak, kocham dyskutować na temat fallouta)
Czekam z niecierpliwościa na więcej i gorąco Cię pozdrawiam, Poulsen. :'D


RE: Fallout: Equestria PL - Rozdziały - Celofyz - 14-12-2014

Whoaaa, ten rozdział był świetny. Może i były wcześniej mocniejsze, ale to wciąż coś, co, gdybym mógł, czytałbym dłuuuugo.


RE: Fallout: Equestria PL - Rozdziały - MichalrosPony - 16-12-2014

Dziękuje!Święta z fallout'em Grin


RE: Fallout: Equestria PL - Rozdziały - DarthJan1 - 16-12-2014

Gdyby zrobili modyfikację do Fallouta 3 (lub vegas) na fallout: equestria...