Fallout-Equestria.pl
Fallout: Equestria PL - Rozdziały - Wersja do druku

+- Fallout-Equestria.pl (https://fallout-equestria.pl)
+-- Dział: Tłumaczenie (https://fallout-equestria.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Fallout: Equestria - Tłumaczenie (https://fallout-equestria.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Fallout: Equestria PL - Rozdziały (/showthread.php?tid=12)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Fallout: Equestria PL - Rozdziały - Kinro - 15-04-2017

rozdział 26


RE: Fallout: Equestria PL - Rozdziały - Horus - 15-04-2017

ale szybko spodzewałem się że rozdział 26 pojawi się za jakieś pół roku szkoda tylko że teraz nie mam czasu przeczytać


RE: Fallout: Equestria PL - Rozdziały - Kinro - 12-05-2017

Nowych rozdziałów nie ma i nie będzie.
Za bardzo są do dupy.


RE: Fallout: Equestria PL - Rozdziały - Haran42 - 15-06-2017

Mam pytanie czy Fallaut Equestria jest dalej tłumaczony bo ostatnia cześć tego tłumaczenie kończy się na dziale 23. A działów z tego co wiem jest 45 bez Afterwords. Więc z tego moje pytanie czy Fallaut Equestria jest dalej tłumaczony ?


RE: Fallout: Equestria PL - Rozdziały - Kinro - 15-06-2017

Odpowiedź: Nie, Fallout Equestria nie jest już tłumaczone, chyba że Poulsen wziął się potajemnie za tłumaczenie.


RE: Fallout: Equestria PL - Rozdziały - Nargaroth - 16-06-2017

Leszcze i tyle hehe A serio rozumiem że po tylu latach się nie chce dla garstki osób.


RE: Fallout: Equestria PL - Rozdziały - Insanus.AD - 15-07-2017

Swoją drogą, ciekawostka:

DJ Pon3 określa Littlepip mianem "Light Bringer"
I nie wiem czy autor był tego świadom ale "niosący światło" to znaczenie imienia lucyfer.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Głupia teoria spiskowa:

Można by to łączyć Iluminatami gdyż noszą również miano lucyferian. resztę pozostawiam waszej wyobraźni,
bo tu się kończą spójne z logiką wnioski ( najpewniej nieprawdziwe, bo logiczna spójność nie jest gwarantem prawdziwości ) a zaczynają domysły.


____________________________________________________________________________________________________________________________________________________


RE: Fallout: Equestria PL - Rozdziały - Crystal Arrow - 19-08-2017

Mam takie jedno głupiutkie pytanie: Czy ktoś zamierza jeszcze tłumaczyć przygody klaczy ze stajni 2?
Nie no serio pytam bo mój poziom znajomości angielskiego jest niski jak IQ Puppysmiles.



RE: Fallout: Equestria PL - Rozdziały - szabrownik47 - 19-08-2017

Niestety nie słyszałem by komuś się do tego paliło, więc jedyne rzeczy któe oferujemy obecnie to różne sesje, z czego dwie są aktywne, lecz w jednej ciągle czekają na jedną osobę (a potem pewnie będzie taka kolejna)

P.S. Nie odchodź to forum powoli umiera.


RE: Fallout: Equestria PL - Rozdziały - Crystal Arrow - 19-08-2017

Jestem tu nowy więc szybko się mnie nie pozbędziecie Wink