Fallout-Equestria.pl
Fallout: Equestria PL - Rozdziały - Wersja do druku

+- Fallout-Equestria.pl (https://fallout-equestria.pl)
+-- Dział: Tłumaczenie (https://fallout-equestria.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Fallout: Equestria - Tłumaczenie (https://fallout-equestria.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Fallout: Equestria PL - Rozdziały (/showthread.php?tid=12)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Fallout: Equestria PL - Rozdziały - Djjay - 22-08-2018

Przed przeczytaniem rozdziału skontaktuj się z lekarzem lub terapeutą, gdyż każda przygoda z Littlepip grozi uzależnieniem od fanfika*


RE: Fallout: Equestria PL - Rozdziały - Stealthief Loot - 24-08-2018

Kolejna wiadomość od wszechtłumaczących! Pracę nad 3 jubileuszem już trwają, gdyż jeden z nich postanowił zacząć wcześniej! Chwała wszechtłumaczącym!!!


RE: Fallout: Equestria PL - Rozdziały - Stealthief Loot - 24-09-2018

Ogiery i Klacze, Smoki i Smoczyce, Osły i Oślice, Geje i Lesbijki, Biedronki i Czarne Koty, Janusze i Grażyny, Teściowe i Teściowie, Obojniaki i... Dobra, wiecie o co chodzi! Mam zaszczyt i przyjemność wam powiedzieć że rozdział 30... Ma już 3 części przetłumaczone! Tyle przy nich pracowaliśmy, tyle przy nich nam się dupy pocily, że nawet Pinkie Pie by nie wytrzymała! Ale dobra, powiedziałem co miałem powiedzieć to spadam, widzimy się przy następnym Progresie! Nara!


RE: Fallout: Equestria PL - Rozdziały - Night Shade - 25-09-2018

(24-09-2018, 16:59)Stealthief Loot napisał(a): Ogiery i Klacze, Smoki i Smoczyce, Osły i Oślice, Geje i Lesbijki, Biedronki i Czarne Koty, Janusze i Grażyny, Teściowe i Teściowie, Obojniaki i... Dobra, wiecie o co chodzi! Mam zaszczyt i przyjemność wam powiedzieć że rozdział 30... Ma już 3 części przetłumaczone! Tyle przy nich pracowaliśmy, tyle przy nich nam się dupy pocily, że nawet Pinkie Pie by nie wytrzymała! Ale dobra, powiedziałem co miałem powiedzieć to spadam, widzimy się przy następnym Progresie! Nara!

A gdzie rozdział 29ty?


RE: Fallout: Equestria PL - Rozdziały - Garred - 25-09-2018

(25-09-2018, 20:08)Night Shade napisał(a):
(24-09-2018, 16:59)Stealthief Loot napisał(a): Ogiery i Klacze, Smoki i Smoczyce, Osły i Oślice, Geje i Lesbijki, Biedronki i Czarne Koty, Janusze i Grażyny, Teściowe i Teściowie, Obojniaki i... Dobra, wiecie o co chodzi! Mam zaszczyt i przyjemność wam powiedzieć że rozdział 30... Ma już 3 części przetłumaczone! Tyle przy nich pracowaliśmy, tyle przy nich nam się dupy pocily, że nawet Pinkie Pie by nie wytrzymała! Ale dobra, powiedziałem co miałem powiedzieć to spadam, widzimy się przy następnym Progresie! Nara!

A gdzie rozdział 29ty?

wyrzej


RE: Fallout: Equestria PL - Rozdziały - Night Shade - 26-09-2018

(25-09-2018, 20:30)Garred napisał(a):
(25-09-2018, 20:08)Night Shade napisał(a):
(24-09-2018, 16:59)Stealthief Loot napisał(a): Ogiery i Klacze, Smoki i Smoczyce, Osły i Oślice, Geje i Lesbijki, Biedronki i Czarne Koty, Janusze i Grażyny, Teściowe i Teściowie, Obojniaki i... Dobra, wiecie o co chodzi! Mam zaszczyt i przyjemność wam powiedzieć że rozdział 30... Ma już 3 części przetłumaczone! Tyle przy nich pracowaliśmy, tyle przy nich nam się dupy pocily, że nawet Pinkie Pie by nie wytrzymała! Ale dobra, powiedziałem co miałem powiedzieć to spadam, widzimy się przy następnym Progresie! Nara!

A gdzie rozdział 29ty?

wyrzej

A to sorry, mój błąd. Szukałem w 1szym poście i ostatnim, informacfyjnym Unhappy


RE: Fallout: Equestria PL - Rozdziały - Djjay - 30-09-2018

(24-09-2018, 16:59)Stealthief Loot napisał(a): Ogiery i Klacze, Smoki i Smoczyce, Osły i Oślice, Geje i Lesbijki, Biedronki i Czarne Koty, Janusze i Grażyny, Teściowe i Teściowie, Obojniaki i... Dobra, wiecie o co chodzi! Mam zaszczyt i przyjemność wam powiedzieć że rozdział 30... Ma już 3 części przetłumaczone! Tyle przy nich pracowaliśmy, tyle przy nich nam się dupy pocily, że nawet Pinkie Pie by nie wytrzymała! Ale dobra, powiedziałem co miałem powiedzieć to spadam, widzimy się przy następnym Progresie! Nara!
Haha nie mogę xDD


RE: Fallout: Equestria PL - Rozdziały - Stealthief Loot - 25-11-2018

Noooooo Dobra Kucysiska! Z okazji Black Friday poszedłem po tańsze ołówki do Ikei i wiecie co? Okazało się że już zaczęliśmy 7 fragment! Tak! Zgadza się! To już kolejny wyczyn waszych ukochanych tłumaczy i ulubionego korektora! Kocham was mordy wy moje, że nadal w nas wierzycie! Gdyby nie wasza wiara w nasze umiejętności nie udało by nam się. To wasza zasługa! Wasza wiara czyni cuda! Bo jeśli będziecie wierzyć w makaronowego potwora spagetti, to on także istnieje! Ale dość o żarciu. Idę im pomagać dalej. A wy nie przestańcie marzyć... Kurde... Za dużo Helleny... Za dużo... Było słuchać doktora...


RE: Fallout: Equestria PL - Rozdziały - szabrownik47 - 25-11-2018

Jej! Byle do przodu.


RE: Fallout: Equestria PL - Rozdziały - FluttershyIsNOT aDoormat - 30-11-2018

Dziękuję wszystkim za waszą ciężką pracę Smile
czekam na ciąg dalszy ^_^