Fallout-Equestria.pl
Jakiego kucyka lubisz najbardziej? - Wersja do druku

+- Fallout-Equestria.pl (https://fallout-equestria.pl)
+-- Dział: Fallout Equestria (https://fallout-equestria.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Dyskusja ogólna (https://fallout-equestria.pl/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: Jakiego kucyka lubisz najbardziej? (/showthread.php?tid=25)

Strony: 1 2 3


Jakiego kucyka lubisz najbardziej? - Wizio - 24-03-2013

Coś pustkami świeci ten dział, więc nie wypada tego ciągnąć. Piszcie tutaj jaki jest wasz ulubiony kucyk z całego uniwersum Fallouta Equestrii oraz Fallouta Equestrii Project Horizons.

Osobiście najbardziej lubię Blackjack oraz Psychoshy (obie te postacie występują w Project Horizons). Głównie ze względu na ciekawą historię oraz specyficzne zachowanie. Jeśli chodzi o Blackjack to mogę powiedzieć tyle, iż schodzi umysłowo, przez co mi się bardziej podoba. Natomiast Psychoshy jest... inna, lecz nie powiem jaka, gdyż zniszczę wam niespodziankę z przyszłości.
[Obrazek: 25237032219723397321.png]



RE: Jakiego kucyka lubisz najbardziej? - Kingofhills - 24-03-2013

[Obrazek: p21.png]Osobiście lubię tego racjonalistycznego, chłodnego(przez kilkanaście pierwszych rozdziałów PH) P-21. Jego historia jest taka... no... smutna to chyba nie najlepsze określenie. No i to specjalista od lockpick'ów, skradania się i materiałów wybuchowych, co naśladuje moją postać w New Vegas Grin

[Obrazek: rampage+fixed.png]Oprócz niego Rampage - też z Project Horizons. Jej teksty mnie po prostu czasem kładą na ziemię. No i ta jej nieśmiertelność dziwna... fajna sprawa.

[Obrazek: calamity_trace_by_cheeseater109-d5xn0xi.png]A z oryginalnego FoE? Najbardziej lubię Calamity'ego - wierny, dość luźny, nawalający z siodła bojowego... lubię to.


RE: Jakiego kucyka lubisz najbardziej? - Thorwaldsen92 - 24-03-2013

Velvet Remedy. Zdecydowanie. A dlaczego? W sumie sam nie wiem, po prosu ją lubię Happy
PH przeczytałem tylko 2 rozdziały (dziwne nie) bo mój poziom angielskiego jest jeszcze trochę zbyt niski by czytać książki i opowiadania w tym języku, więc zbyt wiele postaci to nie znam Tongue


RE: Jakiego kucyka lubisz najbardziej? - MarkJaw - 24-03-2013

[Obrazek: morning_glory.png]

W moim wypadku była by to Morning Glory.
Ciężko mi wytłumaczyć dlaczego ją lubię. Może to z że jako jedyna w Horizons jest normalna, a może z powodu zainteresowań łóżkowych.
Moim zdaniem to dzięki niej cała ta grupa trzyma się razem, w końcu gdyby nie ona opowiadanie skończyło by się na 33 rozdziale Smile








-


RE: Jakiego kucyka lubisz najbardziej? - Kamikun - 24-03-2013

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRpyhYGO5YoEnPjR0wPdEK...JATk11SNYA] Mi zaś najbardziej podoba mi się Litle'pip. Ma ciekawy charakter jest w miarę normalna, z charakteru nawet lekko dziecinna oraz jest uzależniona. A to ostatnie daje dużo smaczku całej historii. Ma ciekawe przemyślenia zarówno przed spożyciem imprezowych Mint-Ali jak i po nich. Ciekawa postać i jak już pewna osoba napisała o swoim ulubieńcu:
Kingofhills napisał(a):naśladuje moją postać w New Vegas
Tak i moje postacie podczas gry w Fallouta2 (najbardziej klimatyczny z wszystkich części) bierze narkotyki i ma z tym kłopoty. A co do PH to również jestem na 2 rozdziale. Jak na razie najwyrazistszą postacią którą zapamiętałem był kuc w pancerzu wspomagany ze swoim ulubionym powiedzeniem "P*zdo!" xD


RE: Jakiego kucyka lubisz najbardziej? - Poulsen - 24-03-2013

Hmm z oryginału to SteelHooves, za całokształt, z PH to chyba Blackjack i Rampage.


EDIT: topic przeniesiony do właściwego działu.


RE: Jakiego kucyka lubisz najbardziej? - Unbridle - 25-03-2013

Szczerze to moim ulubionym kucykiem jest Blackjack. Ale lubię też Psychoshy.


RE: Jakiego kucyka lubisz najbardziej? - Asdam - 25-03-2013

Well... tak jak w oryginale decyzja jest stosunkowo łatwa, bo latającej lojalności strzelającej celnie tak daleko, jak tylko pocisk doleci IMO nic nie zastąpi.
Za co Calamity'ego lubię wymieniłem powyżej, nic więcej do powiedzenia tu nie ma.

W Horizons sprawa jest bardziej skomplikowana. Można albo ich wszystkich lubić, albo widzieć wady każdej postaci.
Powiedziałbym, że P-21, ale potem stwierdzam, że lubię też Glory, Scotch, Rampage czy Psychoshy. Tak więc tu pozostawię chyba puste pole.


RE: Jakiego kucyka lubisz najbardziej? - PumpkinWave - 07-04-2013

Co do PH się na razie nie wypowiadam... ale na razie moim faworytem jest Deus (jeśli dobrze pamiętam, to tak się nazywał) i jego "Pi**o".

Natomiast jeśli chodzi o oryginał... wychodzi na to, że Homage, chociaż nie jest to decyzja jednogłośna. Po prostu lubię każdego za coś innego. Nie lubię żadnej postaci za to, że "jest podobna to mojej w falloucie", bo to w moim wypadku bez większego sensu, ponieważ każdą grę przechodziłem wielokrotnie różnymi postaciami, nastawionymi na inne cele. Gdybym miał tak argumentować, musiałbym wymieniać chyba każdego po kolei...


RE: Jakiego kucyka lubisz najbardziej? - Neverending - 28-08-2013

Calamity i Steelhoves... Bo to są dobre chłopaki. Mają jaja i pokazują, że w Equestrii (nawet Falloutowej) zdominowanej przez feminizm są faceci z klasą i godnością. A do tego to twardziele jakich mało (i to nie tylko w FoE).