Fallout-Equestria.pl
Ostatni post wygrywa :D - Wersja do druku

+- Fallout-Equestria.pl (https://fallout-equestria.pl)
+-- Dział: Offtopic (https://fallout-equestria.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Dział: Offtopic (https://fallout-equestria.pl/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Ostatni post wygrywa :D (/showthread.php?tid=35)



RE: Ostatni post wygrywa :D - DashytaV2 - 02-04-2016

W najnowszym fallout największym problemem jest cholerna powtarzalność, "przejdź do punktu B, oczyść teren, wróć do punktu A", przy czym jeśli oczyścisz teren wcześniej nie możesz się nim pochwalić przed zleceniodawcą, nagle okazuje się, że dwóstuletnie Guhle potrafią wrócić tam gdzie ich zabiłeś "bo tam jest im wygodnie" znosząc przy tym wszystkie śmieci jakie z tamtąd zabrałeś. Co do zabawy panelami jest to chyba jedyne czym się trudzę w tej grze bo fabuła do pewnego miejsca mnie zbiła z tropu i postanowiłem ją olać na jakiś znaczny czas.


RE: Ostatni post wygrywa :D - szabrownik47 - 02-04-2016

Ja staram się zagospodarować jak najlepiej zamek. Zbieram także wszystkie pancerze wspomagane(2 puste 1 t-60 i 2 T-51/t-45 i nie kompletny t-45) i baterie (33)


RE: Ostatni post wygrywa :D - DashytaV2 - 02-04-2016

Z tymi pancerzami to też jest śmieszne bo w poprzednich częściach trzeba było się napracować, jedno by znaleźć pancerz, drugie by móc go założyć, tutaj jeden porządny eksplor i minimum jeden pancerz znajdziesz, czy to bezpański czy we władaniu bossa bandytów, ja stosuję jeden a reszta robi za trofea przed Sanktuarium. Czy tylko ja tak mam, że pancerz to fajna sprawa ale dłuższe noszenie powoduje ból głowy głównie przez ten specyficzny kolor interfejsu?


RE: Ostatni post wygrywa :D - Eniek702 - 02-04-2016

Ból głowy to nie, ale strasznie mnie irytuje. Przy okazji odgłosy chodzenia w takim czymś to śmierć dla moich uszu.


RE: Ostatni post wygrywa :D - DashytaV2 - 02-04-2016

Chodzenie to jeszcze pół biedy, wytrzymałość tego pancerza sprawia, że jeżeli chcesz wybrać się na Morze Blasku (jedyne miejsce gdzie pancerz się przydaje) to bez części zapasowych szkoda zachodu, bo szybko będziesz chodzić z samym szkieletem.


RE: Ostatni post wygrywa :D - DarthJan1 - 02-04-2016

effective.
Power
لُلُصّبُلُلصّبُررً ॣ ॣh ॣ ॣ



RE: Ostatni post wygrywa :D - Red_Eye_PL/USA - 02-04-2016

huehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehuehue




Maine


RE: Ostatni post wygrywa :D - Red_Eye_PL/USA - 02-04-2016

Your power is Maine
Your ass is Maine
You are Maine
Your hat is Maine


RE: Ostatni post wygrywa :D - Neon Wave - 02-04-2016

Your cup is Maine!


RE: Ostatni post wygrywa :D - DashytaV2 - 02-04-2016

(02-04-2016, 16:55)Red_Eye_PL/USA napisał(a): Your power is Maine
Your ass is Maine
You are Maine
Your hat is Maine

Keep avay from my ass!