Fallout-Equestria.pl
Ostatni post wygrywa :D - Wersja do druku

+- Fallout-Equestria.pl (https://fallout-equestria.pl)
+-- Dział: Offtopic (https://fallout-equestria.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Dział: Offtopic (https://fallout-equestria.pl/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Ostatni post wygrywa :D (/showthread.php?tid=35)



RE: Ostatni post wygrywa :D - Red_Eye_PL/USA - 25-11-2017

szaber pamiętam twojego skorpiono kuca i brakuje mi go, jak ci się uda kiedyś go "odkopać spod złomowiska pod którym został przygnieciony, a dokładnie spod robota lel


RE: Ostatni post wygrywa :D - szabrownik47 - 25-11-2017

He he, to były czasy gdy każdy był op. Teraz tak nie ma


RE: Ostatni post wygrywa :D - Green In To Win - 28-11-2017

No racja teraz wszyscy jesteśmy TOP ( Total Over Power )
- Wołał mnie ktoś ? - Spytała Overpills zaglądając do pokoju.
- Nie Over ... chwila po co ci ten skalpel ?
- eee ja ... potrzebuję kogoś do mojego eksperymentu ... - odpowiedziała cicho po czym spojrzała na Greena słodkim wzrokiem.
- O NIE ! - Green zrywa się od kompa i wyskakuje przez okno.
- Czekaj ! Uwierz mi to nie będzie bolało ! To tylko drobne wycięcie nie tak bardzo ważnych narządów i wstawienie ich z powrotem po terapii !
- " To ma być niby bezbolesne !? " - Pomyślał Green uciekając.


RE: Ostatni post wygrywa :D - kazik - 28-11-2017

o boże ale masz przewalone życie Evil GrinD


RE: Ostatni post wygrywa :D - szabrownik47 - 29-11-2017

Chyba Ci się nudzi


RE: Ostatni post wygrywa :D - kazik - 29-11-2017

Jak to się mówi, gdy człowiekowi się nudzi to tworzy chore rzeczy, ale mi się nie nudzi,


RE: Ostatni post wygrywa :D - Green In To Win - 29-11-2017

- O nie uwierzcie mi ... mam co robić - Green właśnie skończył przybijać drzwi piwnicy deskami.
- uff chwila ulgi ...
- Greeen ? ... czy to ty ? - Rozległ się głos z mroku piwnicy.
- eee czy to ty Swordgun ? - Spytał drżącym głosem pegaz.
Wtem rozbłysło światło i oczom pegaza ukazał się niebieski kucyk ziemny z żółtą grzywą, trzymający w pyszczku lampę.
- uff ... dzięki Lunie, że to ty myślałem, że mnie ona dorwała.
- ona znaczy Over ? - Spytał Green, a na dźwięk tego imienia Swordgun cały zesztywniał.
- Nie powinieneś wymawiać tego imienia ... bo ona ... - wraz z tymi słowy rozległo się potężne uderzenie w drzwi.
Oba ogiery instynktownie przytuliły się do siebie odsuwając się jak najdalej od drzwi.
- Wiesz co jeśli umrzemy ... chcę ci powiedzieć - zaczął Swordgun łamiącym się głosem.
- ŻE SPALIŁEŚ MOJĄ KRYJÓWKĘ ! - Niebieski ogier wydarł się na Greena gdy siekiera przebiła drzwi piwnicy. A przez dziurę spojrzała na nich Overpills.
- Hejjj ... - zaczęła klacz
- wiecie, że jeszcze raz uderzę a rozwalę te drzwiii ... - teraz dało się widzieć w jej oczach szalone błyski, w następnym momencie drzwi wyleciały z zawiasów, wzbijając tony kurzu.
- a wy zostaniecie moimi pacjentami ... - żółta klacz podchodziła do swych ofiar powoli a jej czerwona grzywa lśniła niczym nasączona krwią.
- w labolatorium będę mogła się przygotować do zabiegu ... - Klacz teraz górowała nad roztrzęsionymi ogierami, dopiero teraz zdali oni sobie sprawę, że Overpills trzyma w ogonie siekierę.
- i zacznie się nasza zabawa ... ale najpierw ... - dodała zbliżając głowę do Greena i Swordguna tak, że jej różowe oczy upodobniły się do czerwonej grzywy.
- ALE najpierw ....... - dodała przeciągając niesamowicie ostatnie słowo.
- pójdę się odlać ... - odparła klacz po czym szybko wybiegła z piwnicy. Lecz zanim ogiery zdążyły sobie uświadomić co się stało Over zajrzała jeszcze raz przez drzwi.
- Tylko nigdzie nie odchodźcie ... - rzuciła im ze śmiechem po czym pobiegła w stronę najbliższej łazienki.
Green i Swordgun spojrzeli na siebie i bez słów wybiegli z zatęchłej i śmierdzącej piwnicy.


RE: Ostatni post wygrywa :D - kazik - 29-11-2017

O kurna, wariatka jak moja Light, tylko że moja ma dwie jaźnie, jedna psychopatyczna a druga miła klaczka która nikogo by nie skrzywdziła xD


RE: Ostatni post wygrywa :D - Green In To Win - 29-11-2017

- Ona nie jest wariatką . - upierał się Swordgun pomimo tego, że uciekali już od trzech czy czterch minut a wciąż za nimi dało się słyszeć wołania.
- Gdzie jesteście ... Naprwadę potrzebuję pomocy w tych badaniach ... wyjdźcie wyjdźcie wiem, że gdzieś jesteście ...
- Ona ... ona ... - zaciął się ogier.
- ona po prostu kocha swoje badania ... zwykle wyładowuje się na ciałach pokonanych bandytów ale ... dość dawno nikt nic nie przyniósł z wyprawy. - Zakończył Green swoją wypowiedź po czym złapał Swordguna i pociągną go w bok do stojącego obok zrujnowanego fastfooda.
- Teraz ciicho może ją zgubimy. - odparł szeptem Green. Chwilę później usłyszeli stukot kopytek który zatrzymał się tuż obok ich kryjówki.
Ciszę jaka nastała można było kroić nożem . Napięcie rosło, gdy nagle.
- ŁUP ! - Na zapleczu fast fooda ktoś musiał coś przewrócić bo hałas przypominał trzaskanie garnków. Swordgun i Green odwrócili się jak na komendę sprawdzić kto spalił ich drugą kryjówkę. Za nimi stał pomarańczowy jednorożec z srebrną grzywą.
- upsik ... - jękną po czym widząc groźne spojrzenia kolegów odparł.
- Green 4/10 Swordgun 5/10 Overpills całe 100/10
- Chwila co ? - spytał Green ale chwilę później poczuł lodowaty ziąb na karku i usłyszał ciche.
- mam was ... - W uszach Greena wprawdzie nie przypominało to szeptu ale wystrzał z armaty który oznaczał kolejny etap ucieczki.
- W NOGI KOMU WŁASNY PLOT MIŁY !


RE: Ostatni post wygrywa :D - kazik - 29-11-2017

Wszystkiemu przyglądała się mała 90cm jednorożec o białej sierści, o bardzo długiej czarnej grzywie / ogonie z biało czerwonym pasemkiem , z czarną obrożą na szyi i z mechanicznym kręgosłupem, jej niebieskie oczy miały widoczny obłęd rzadzy krwii, lecz bardziej przypominała puchatą kulkę do tulenia, patrzyła na spokojnie poczynania dwóch ogierów uciekających przed klaczą