Fallout-Equestria.pl
Pytania do MG - Wersja do druku

+- Fallout-Equestria.pl (https://fallout-equestria.pl)
+-- Dział: PBF (https://fallout-equestria.pl/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Pustkowia Equestrii (https://fallout-equestria.pl/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Wątek: Pytania do MG (/showthread.php?tid=36)

Strony: 1 2 3


RE: Pytania do MG - DayDreamer - 18-04-2013

Tak wielkie dzięki za odpowiedzi.


RE: Pytania do MG - johnerwis - 18-04-2013

Ja mam małe pytanie. Sesja będzie otwarta dla obserwatorów z zewnątrz w czasie rzeczywistym? Bo raczej długo by to trwało zanim mógł bym z wami zagrać, ale przynajmniej chciał bym popatrzeć.


RE: Pytania do MG - Asdam - 18-04-2013

Sesja będzie odbywała się poprzez forum, na dostępnym dla każdego, publicznym dziale tejże sesji.
Czyli tak, obserwatorzy z zewnątrz bezproblemowo będą mogli śledzić rozwój sytuacji w czasie rzeczywistym.


RE: Pytania do MG - johnerwis - 01-05-2013

Mam nadzieje że jakoś sobie zablokujecie rozgrywkę, żeby ktoś nieproszony wam się tam nie wmontował i tego nie rozwalił. Nie żebym był jakiś nie ufny czy coś, ale zawsze warto zachować czujność. Smile


RE: Pytania do MG - Asdam - 01-05-2013

Zablokować rozgrywkę? As in, zamknąć dział dla wszystkich prócz przyjętych?
Nie widzę powodu. Jak ktoś nie będący w sesji zacznie coś tam pisać, zostaną wyciągnięte odpowiednie konsekwencje.


RE: Pytania do MG - Ignis - 12-05-2013

Pytania dwa:
- Czy można jeszcze dołączyć do PBFa?
- Można zrobić dwie wersje karty postaci? Jedna dla Mistrza Gry a druga dla ogółu? Pytam, bo gdybym była tylko jedna to albo zdradzałaby zbyt duża, albo zbyt mało. Po prostu nie chcę aby inni gracze dowiedzieli się zbyt dużo o mojej postaci Smile


RE: Pytania do MG - Asdam - 12-05-2013

Cytat:- Czy można jeszcze dołączyć do PBFa?
Niestety, mamy full miejsc, nie ma możliwości dołączenia do tej sesji. Jeśli będziemy w przyszłości zaczynać następną - zapraszamy Wink

Cytat:Można zrobić dwie wersje karty postaci? Jedna dla Mistrza Gry a druga dla ogółu? Pytam, bo gdybym była tylko jedna to albo zdradzałaby zbyt duża, albo zbyt mało. Po prostu nie chcę aby inni gracze dowiedzieli się zbyt dużo o mojej postaci/
Jest to możliwe podczas składania kart, jakbyś oddał się lekturze aktualnych kart postaci to byś zobaczył, że spora część graczy właśnie tak zrobiła.


RE: Pytania do MG - duh7 - 04-06-2014

Ile zazwyczaj trwa sesja (ogół czasu). Również chciałbym dołączyć jednak nie wiem na jakim etapie historii się znajdujecie.


RE: Pytania do MG - Asdam - 05-06-2014

Nie jest to sesja zaplanowana na konkretny odcinek czasu.
Póki gracze będą, póty sesja będzie kontynuowana. Nawet, jeżeli fabuła Pustkowi się skończy, zostanie w jakiś sposób kontynuowana ;P

Bardziej konkretnie: gramy od ponad roku i mamy jeszcze sporo rzeczy do zrobienia. Jeżeli chcesz zrobić KP, to proszę bardzo. Aczkolwiek wprowadzenie teraz nowej postaci wymagałoby nieco kombinowania. Zarówno z mojej strony jak i z Twojej.


RE: Pytania do MG - duh7 - 05-06-2014

Kombinowanie to to co małe kucyki lubią najbardziej.
Daj znać kiedy można złapać cię na TS oraz z jakich źródeł korzystacie bowiem wiem że to akcja toczy się sprzed FoE ale coś jeszcze jest wymagane?