Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany na forum
#1
Okej, miano ząłożyć ten topic, zakładam go ja, jako ten, co miał najwiekszy bólpupy o to.

By nie być gołoslownym i nie zaczynać topicu "bo tak" moim pierwszym postulatem będzie zwiększenie bywalności na forum. Skoro jest chociaż jedna osoba o coś pytająca, ktoś mógłby jej wtedy odpisać. Nie chodzi mi ani o sesję, ani o info o wydawaniu rozdziałów, bo jedno jest hermetyczne i dotyczy tylko sesji, a drugie to gloryfikowany system komentarzy pod linkiem na blogu.

Może jakas propozycja dyskusji, bo ja wiem, na temat wywiadu z KKat w najnowszym Manezette? Na temat tego, jak widzimy przyszłosć tego intra-fandomu, jakie zestawienie ficów naszym zdaniem najlepiej okreslałoby kanon i headcanon universum, za wyłączeniem oryginału od KKat który przez samo swe istnienie jest już kanonem praktycznie każdego opowiadania FoE.
Odpowiedz
#2
Wiesz, mi twój "bólpupy" nie przeszkadza, miło jest zobaczyć że jednak ktoś jednak interesuje się tym forum.

Jak masz jakiś pomysł na temat do rozmowy i myślisz że zainteresujesz nim użytkowników, to nie pisz że masz pomysł tylko go zrealizuj. Ciężko jest zachęcić użytkowników do pisania gdy nie ma o czym.

Ale temat do rozmowy, to jeszcze trochę za mało żeby rozruszać to forum. Tu by było potrzeba na nowo rozruszać kampanie reklamową, sprowadzić nowych użytkowników i zapewnić im jakieś "atrakcję". Coś co sprawi że będą tu chcieli tu spędzać czas, a myślę że dwóch gramatycznych nazistów to nie jest atrakcja na której ludziom zależy :/
[Obrazek: signature.php]
Odpowiedz
#3
Faktycznie, dwóch to nieco za mało... ściągnę posiłki.

A tak na serio: mogę tylko powtórzyć to, co Mark już powiedział. Jeżeli masz pomysł na temat, to zacznij dyskusję, zamiast tylko o tym wspominać.

Inna sprawa, że aktualnie przesiadujący tu ludzie to może być nieco za mało, żeby takową dyskusję rozkręcić. No ale tu już rozwiązanie zasugerował Mark.
Matematyka wcale nie jest trudna. Po prostu jesteś debilem.
Odpowiedz
#4
Mam wielką prośbę... Taką od serca... Czy można wrócić do tej postaci rzeczy, że gdy klikamy na czyjś nick to nie wyskakuje nam http://fallout-equestria.pl/User-Kamikun
Tylko http://fallout-equestria.pl/User-18 Bardzo by to mi pomogło w życiu... Zmiana nicku na numer. Happy
Odpowiedz
#5
Wiem że trochę się z tym ociągałem, ale macie z powrotem swoje cyferki Smile
[Obrazek: signature.php]
Odpowiedz
#6
Jej... Nareszcie... Smile
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości