Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fallout: Equestria PL - Rozdziały
#1
W tym wątku publikowane będą kolejne rozdziały polskiego tłumaczenia FoE. Będziemy je tu publikować tego samego dnia, w którym zastaną wysłane na For Glorious Equestria, więc będą się tu pojawiały wcześniej niż na blogu :]


Wprowadzenie
Prolog
Rozdział Pierwszy
Rozdział Drugi
Rozdział Trzeci
Rozdział Czwarty
Rozdział Piąty
Rozdział Szósty
Rozdział Siódmy
Rozdział Ósmy
Rozdział Dziewiąty
Rozdział Dziesiąty
Rozdział Jedenasty
Rozdział Dwunasty
Rozdział Trzynasty
Rozdział Czternasty
Rozdział Piętnasty
Rozdział Szesnasty
Rozdział Siedemnasty
Rozdział Osiemnasty
Rozdział Dziewiętnasty
Rozdział Dwudziesty
Rozdział Dwudziesty Pierwszy 
Rozdział Dwudziesty Drugi
Rozdział Dwudziesty Trzeci
<====ooOOoo====>
Rozdział Dwudziesty Czwarty  Tłumaczyli: Sardonov, Kingofhills, Korund
Rozdział Dwudziesty Piąty
Rozdział Dwudziesty Szósty  Tłumaczyli: Kinro, Cahan
Rozdział Dwudziesty Siódmy  Tłumaczyli: Djjay, Insanus.AD
Rozdział Dwudziesty Ósmy  Tłumaczyli: Djjay, Insanus.AD, Wanzziey
Wielkie dzięki dla nowych tłumaczy. Robicie świetną robotę. [admin Jonh]
[Obrazek: 2_1346772844.png]

» (U) (Z) 10:00 - Kingofhills@ -- PW do Poulsen: >Co się stało >Bez spoilerów #JustPoulsenThings
Odpowiedz
#2
W końcu, po wielu niedolach i wiadrach wylanego potu i łez, przedstawiamy wam kolejny rozdział tłumaczenia:

Rozdział Szesnasty !!!NOWY!!!
[Obrazek: 2_1346772844.png]

» (U) (Z) 10:00 - Kingofhills@ -- PW do Poulsen: >Co się stało >Bez spoilerów #JustPoulsenThings
Odpowiedz
#3
Dzięki za przetłumaczony rozdział 16 Smile długo czekałam aż go ktoś przetłumaczy. Btw co z rozdziałem 17? Czy będzie wogóle przetłumaczony?Bo czekam już 3 tydzień lipca i sie nie moge doczekać kiedy go wstawisz , bo powiedziałeś że bedzie w 3tygodniu lipca
Odpowiedz
#4
ja tam czekam cierpliwie od maja .-.
ale poniewaz jestem zbyt leniwy zeby samemu przetlumaczyc to pozostaje nic innego jak czekac na dobrych ludzi ktorzy zrobia to za mnie
Odpowiedz
#5
kiedy wreszcie nowe rozdziały?????????
Odpowiedz
#6
Będą kiedy będą :I
[Obrazek: 2_1346772844.png]

» (U) (Z) 10:00 - Kingofhills@ -- PW do Poulsen: >Co się stało >Bez spoilerów #JustPoulsenThings
Odpowiedz
#7
Ja naprawdę nie poganiam...ale już 3 razy data wydania była przekładana i nadal ani me ani be w tej sprawie. Czekam cierpliwie ale przydało by się w końcu dać kolejny rozdział.
Odpowiedz
#8
Ewentualnie zmienić datę Smile
Odpowiedz
#9
Data nie zmieniona, rozdziału tyż ni mo...???
Odpowiedz
#10
Sugerowałbym podzielić rozdział na części, tzn. wstawiać nowy rozdział po kawałku, a po przetłumaczeniu połączyć go w całość.
Rozumiem, że 17 rozdział jest ponad dwa razy dłuższy, ale jednak jakaś część już na pewno jest przetłumaczona. :>
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości