Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wydanie książkowe.
#11
Tym lepiej. A skoro już pojawił się człowiek, który maczał palce w powstaniu tłumaczenia, to prosiłbym o listę tłumaczy i korektorów, abym mógł ja uwzględnić na stronie tytułowej.
#12
Też jestem zainteresowany, ale nic nie obiecuję. Mój budżet cienko piszczy ostatnio... przez hobby.
I like my victims like I like my coffee... in the butt!
#13
Też jestem zainteresowany posiadaniem wersji książkowej.
#14
Możecie być spokojni o forsę. Na razie, wychodzi 7 chętnych, a nie mam żadnego egzemplarza jeszcze. Więc spokojnie zdążysz nazbierać, zanim skończę robić. A jak nie, to zawsze mogę w przyszłości zrobić jeden egzemplarz ekstra.
#15
Byłbym chętny, gdyby była mowa o całym zestawie (5 tomów), w oryginale oczywiście. Cena do ustalenia, ale gdyby była taka możliwość, to z wielką chęcią zajmę pierwsze miejsce w kolejce do zakupu ; )
Matematyka wcale nie jest trudna. Po prostu jesteś debilem.
#16
(26-04-2014, 18:44)Asdam napisał(a): Byłbym chętny, gdyby była mowa o całym zestawie (5 tomów), w oryginale oczywiście. Cena do ustalenia, ale gdyby była taka możliwość, to z wielką chęcią zajmę pierwsze miejsce w kolejce do zakupu ; )

Mówisz oryginał i wszystkie 5 tomów? W chwili obecnej niestety nie. Pierw bym musiał ogarnąć wersję polską dla innych. Może dopiero później. Dałbym znać.

Byłoby to spore wyzwanie, zwłaszcza, że bardzo ciężko o grafiki z okładek. Do tego spory nakład pracy przy obróbce tekstu, w końcu tego jest 1210 stron A4 Nawet jeśli bym się tego podjął, to zajęłoby mi to pewnie kilka miesięcy.

Nie mówię nie. Chwilowo Ale z góry uprzedzam, zę odpowiedź dałbym dopiero gdzieś w połowie wakacji. (czy w ogóle się podejmę.)

Swoją drogą, jeśli posiadasz jakiekolwiek zdolności manualne, możesz zawsze samodzielnie zrobić sobie cały komplet. Wink
#17
Ja i zdolności manualne? Stukanie w klawiaturę się liczy? ;P


Spokojnie, ja raczej o dalekiej przyszłości mówiłem, jak już. Roboty jest, jak by nie patrzeć, sporo.
Najlepszym scenariuszem by było, gdyby udało się w tym roku to zrobić, ale to już zobaczymy, czy w ogóle się podejmiesz ; )
Matematyka wcale nie jest trudna. Po prostu jesteś debilem.
#18
(26-04-2014, 20:06)Asdam napisał(a): Ja i zdolności manualne? Stukanie w klawiaturę się liczy? ;P


Spokojnie, ja raczej o dalekiej przyszłości mówiłem, jak już. Roboty jest, jak by nie patrzeć, sporo.
Najlepszym scenariuszem by było, gdyby udało się w tym roku to zrobić, ale to już zobaczymy, czy w ogóle się podejmiesz ; )

Na razie się nie podejmę. W połowie wakacj dam ci znać czy na pewno. Owszem zdolności klawiaturowe by się liczyły i to nawet bardzo.

Gdyby udało ci się obrobić tekst, tak żeby nadawał się do wydruku, to oszczędziłbyś mi nawet 3-4 miesięcy pracy. Wtedy wykonanie byłoby tylko kilkunastodniową formalnością. Co ty na to?
#19
Zobaczymy. Aktualnie na nadmiar wolnego czasu raczej nie narzekam, ale gdybyś mi opisał czego dokładnie chcesz w ramach przystosowania tekstu do druku...
Bo tak się składa, że mamy coś, co by się mogło przydać z tego co wiem.

Tu jest link do tematu na forum FoE Resource.
Matematyka wcale nie jest trudna. Po prostu jesteś debilem.
#20
Specjalnie założyłem konto aby napisać że również jestem zainteresowany.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości