Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wydanie książkowe.
#51
Horizons jest dłuższe od całej serii Harry Potter już w tej chwili, a jeszcze kilka rozdziałów do końca zostało ;P

A przekład na polski zazwyczaj dodaje trochę objętości tekstowi.

EDIT: Widać Kingu mnie wyprzedził. Oh well.
Matematyka wcale nie jest trudna. Po prostu jesteś debilem.
#52
Eee... zaraz, ta książka FoE o której tu mowa to po polskiemu, w sensie nasze/moje tłumaczenie?
[Obrazek: 2_1346772844.png]

» (U) (Z) 10:00 - Kingofhills@ -- PW do Poulsen: >Co się stało >Bez spoilerów #JustPoulsenThings
#53
Tak, Panie Poulsen. Jest to wasze, Polskie tłumaczenie, które nawiasem mówiąc jest genialne. Czyżbyś też był chętny na jedną sztukę?
Do końca maja będę realizował ewentualne zamówienia na bieżąco. Później niestety sesja Unhappy .
ps. Jak wolisz, to angielską wersję też mogę zrobić. Już jeden chętny na nią jest, o ile nie zrezygnował. (ale to też nie szybciej niż w wakacje)
#54
Nie, nie chcę nic kupować. mam natomiast pytanie, dlaczego wydrukowałeś i sprzedałeś m. in. moją pracę (bo nad tłumaczeniem pracowało kilka osób) bez mojego pozwolenia. Jeśli zechcesz mi to wyjaśnić, napisz mi na PW, bardzo jestem ciekaw, dlaczego pomyślałeś, że takie zagranie będzie w porządku.
[Obrazek: 2_1346772844.png]

» (U) (Z) 10:00 - Kingofhills@ -- PW do Poulsen: >Co się stało >Bez spoilerów #JustPoulsenThings
#55
Kwestia wyjaśniona. Zamykam temat.

BTW, przydałby się zrobić dział na archiwalne i zamknięte tematy.
[Obrazek: 2_1346772844.png]

» (U) (Z) 10:00 - Kingofhills@ -- PW do Poulsen: >Co się stało >Bez spoilerów #JustPoulsenThings




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości