Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FoE: Opowieści z krypt (uwaga! debiut!)
#1
 To ja może zacznę tak...

 Dawno temu, w magicznej krainie zwanej Equestrią... i tak dalej, wszyscy znają to z wprowadzenia do FoE. No więc zamknęły się te wrota Stajni 2 i (rzekomo, bo inaczej nie powstałby fanfic) nigdy nie otworzyły, prawda? I wszystko skupia się na Stajni Dwa (nie liczę spin-off'ów). Ale przecież to nie jedyna stajnia. Drobna, szara Lightbringer nie była jedyną wartą wzmianki postacią ze Stajni (znowu bez spin-off'ów). I tak zrodził się pomysł...

 ...by napisać serię opowiadań o pozostałych Stajniach.  Pewnie zauważyliście w temacie iż jest to debiut. Nie oczekuję uwielbienia. Ba, nawet spodziewam się hejtu, facepalm'ów i ogólnego  mordobicia jak u BJ po kilku kieliszkach. Tylko błagam. Jeśli zauważycie coś kompletnie zwalonego, nie piszcie po prostu ,,LOL JAKIE TO TEMPE HAHAHA", tylko wytykajcie błędy jeden po drugim, od najbardziej rażących do tych mniej. Słowo od twórcy na temat najważniejszy dla niego (bo moim głównym celem jest doskonalić styl pisania) zakończone. Teraz inne sprawy. Przede wszystkim, równie mocno jak do wytykania błędów zachęcam was do pisania o waszych pomysłach na opowiadania. Jakie systemy rządzące poznanymi dotąd Stajniami was zaciekawiły, co byście chcieli rozwinąć itd. Od razu zastrzegam, że staram się unikać gore'u, cloppingu itd., więc nie znajdziecie u mnie opisów, co by się stało gdyby do jakiejś Stajni wkroczyli łupieżcy i nikt by ich nie powstrzymał, ani co najbardziej lubiła w ogierach Nadzorczyni. Natomiast chętnie podejmuję tematy typu polityka w Stajniach, albo wspomniany w FoE szowinizm w Stajni 21. Nawiasem mówiąc, seria ma być skupiona właśnie na rozgrywkach politycznych (y'know, Gra o Tron w podziemnym schronie), ale postaram się w miarę zróżnicować serię. Więc będzie oczywiście akcja, będzie kryminał... kto wie, może i z horroru coś dorzucę? Z oczywistych natomiast powodów nie będzie gore'u ani clopa, z mniej oczywistych? Opowiadanie obyczajowe ani romans, gdyż nie czytałem (i nie czytam) takowych, i nawet nie wiem czym charakteryzuje się gatunek.

I to chyba tyle. Ogólny przekaz jest taki: wytykajcie błędy, piszcie swe pomysły, nie ma gore'u ani clop'u, jest to debiut. 3m się!

Rozdziały:
Na razie brak. Chcę najpierw zobaczyć odezwę ludzkości na ten projekt, oraz ocenić czy jest szansa że znajdę czas i chęci (bo to zależy od tego, czy naprawdę chcecie) by pisać.
"I would fight to make that bright and innocent past our future once again. Even if it means dashing myself against the evil and cruelty of this wasteland until there is nothing left of me. And then, when I am too broken to go on, I will float my dying body right down the throat of the darkness and make it choke on me." - Littlepip
#2
Trochę ciężko wystawić ocenę, albo powiedzieć czy będziemy wyczekiwać z niecierpliwością na rozdziały, skoro nawet próbki tekstu nie otrzymaliśmy. Nie mniej Życzę powodzenia i chęci. Najprawdopodobniej zajrzę do twego tekstu i zobaczę coś tam naniósł i podzielę się swoim komentarzem, ale póki co nie wiążę za wielkich nadziei zważywszy na to co napisałeś w ostatniej linijce... (bo ja niezbyt mocno chcę... jeśli będzie, to fajnie, ale jeśli nie ma to i tak nic nie tracę...) Napisz coś wtedy się wypowiem. Chociaż pilotaż.
#3
A Więc...jestem za. Pomysł wydaje się być przynajmniej dobry, warty uwagi. Niewiem, czy posiadasz zdolności opisowe na poziomie "epickim", "świetnym", czy innym. Brak gore i clopu mi odpowiada, mimo iż lubię fanfiki z pierwszym tagiem. Niewiem rownież (czas się pouczyć...eh) skąd się wzięła sama idea, chęć opowieści o innycb stajniach, jednakże życzę Ci powodzenia w pisaniu. Jeśli projekt dojdzie do skutku.
War. War never changes. But friendship will survive.

#4
Na początek chcę przeprosić. Przeprosić wszystkich za to, że zrobiłem wam złudną nadzieję, że te opowiadania w istocie będą. Ponieważ ich nie będzie. Niestety, ten wątek został założony lekkomyślnie, pod wpływem impulsu. Chciałem to napisać ot tak, żeby sprawdzić, czy się nadaję, itd. Jednak teraz, po dłuższym rozważeniu sprawy (i zajrzeniu w terminarz), dochodzę do wniosku, iż była to nieprzemyślana decyzja. Po prostu błąd. Młodzieńcze przekonanie o swej wielkości (nie podam wieku, ale 18 lat ukończonych nie mam). Przepraszam i błagam o wybaczenie wszystkich, którym to sprawiło nadzieję na cokolwiek, oraz składam do administratora wniosek o usunięcie wątku.
Skruszony IE1970.
#5
Wątek przeniesiony do archiwum na prośbę autora.
[Obrazek: 2_1346772844.png]

» (U) (Z) 10:00 - Kingofhills@ -- PW do Poulsen: >Co się stało >Bez spoilerów #JustPoulsenThings




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości