Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fallout 4 - jaki będzie?
#31
Okazuje się, że postać przez całą fabułę nie będzie mogła być kobietą, a dubbing naszego herosa pojawi się.
Pierwszy raz w historii serii.

Lel.
KOLOROWE JEST FAJNE, WEŹ IDŹ
10/27
Odpowiedz
#32
Skąd wy macie takie plotki?
Nic nie było do tej pory oficjalnie powiedziane na temat tego kim będziemy grać i czy będziemy mieli głos. Wątpię także żeby pozbyli się jednej z ważniejszych rzeczy w Falloutach jaką jest tworzenie postaci.
Nie spodziewajcie się też poprawy grafiki względem trailera. Jedyna nadzieja w tym, że jest możliwe że ten trailer był nagrywany na X0, wtedy można się spodziewać niewielkiej różnicy, ale nic wielkiego bym nie oczekiwał.

Prawie wszystkie informacje w internecie w tym momencie to tylko polotki. Na pewne informacje musimy poczekać do E3 które w weekend. Wtedy Bethesda ma pokazać gameplay i coś więcej powiedzieć.
[Obrazek: signature.php]
Odpowiedz
#33
Co tu patrzeć na grafikę? Jak będzie słaba to zawsze mamy modderów. Dobra grafa jest kwestią czasu.
[Obrazek: eNIJeCM.png]
Odpowiedz
#34
Tak samo będzie z głosem postaci. Nawet jak go dodadzą, co moim zdaniem nie jest złym pomysłem, to jakiś moder po pięciu minutach od premiery znajdzie sposób by go wyłączyć.
[Obrazek: signature.php]
Odpowiedz
#35
Ale po co wyłączać. Ja to bym swój podłożył.
[Obrazek: eNIJeCM.png]
Odpowiedz
#36
A po co samemu podkładać? Zrobimy składkę na Tomasza Knapika, on będzie się nadawać do tej roli Smile
[Obrazek: signature.php]
Odpowiedz
#37
Żeby moja postać była najbardziej unikatową postacią? Nikt nie będzie miał takiego głosu Happy
No i jeśli chciałbym robić grową wersję mnie...

No chyba, że dadzą mi zagrać żeńską postacią, wtedy nici z mojego głosu.
[Obrazek: eNIJeCM.png]
Odpowiedz
#38
A jakbyście chcieli podkładać głos postaci? Obecnie wymaga to nagrania każdej kwestii, co jak pewnie wiecie trochę czasu zajmuje (trzeba przeczytać wszystkie kwestie i zmontować).
Jedyna opcja to, żeby dodali zaimplementowany syntezator z możliwością regulowania tonu, albo coś w tym stylu. Przyznam, ze byłoby to bardzo nowatorskie na taką skalę.
Odpowiedz
#39
(09-06-2015, 17:46)Nightmare Sun napisał(a): Obecnie wymaga to nagrania każdej kwestii, co jak pewnie wiecie trochę czasu zajmuje (trzeba przeczytać wszystkie kwestie i zmontować).

Dokładnie to chcę zrobić!
[Obrazek: eNIJeCM.png]
Odpowiedz
#40
Tylko załatw jakiś dobry mikrofon i wyciszone pomieszczenie.... lektor nagrywany zestawem słuchawkowym za 20zł, we własnym pokoju w akompaniamencie rodziny, wiercącego sąsiada, kosiarki i huku wentylatorów jest trochę... nieprzyjemny.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości