Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Projekt Bronies Complete :)
#1
Cóż, kinro chciał MLT2 sobie przypomnieć, a wiec cóż : d Mam nadzieję, że Verard mnie nie zabije : d Z resztą, nie tylko tu to wrzuciłem : )

Witam, kiedyś byłem jakby tu rzec, skrybą tego projektu(oficjalnym był MCKey)... Także prereaderem i korektorem. Pomagałem w większości prac, a nawet współtworzyłem plan fabularny PB-Alternativ. Większość z tych prac jednak nie jest moja. Ja je tylko zebrałem w kupę... Moją pracą jest "Lokaj Królowej Nocy" z "Alternativu".

Kto chce to poczytać, to może...

Chcecie się dowiedzieć, jak wygląda najbardziej kontrowersyjny projekt, który ma tyle samo wrogów. Co zwolenników( w tym mnie )?? PROSZĘ BARDZO!!

Projekt Bronies Complete Collection Smile[Paczka zawiera wszystkie wymienione światy i Prace. Oraz wiele, wiele więcej : )]

Co zawiera ta kolekcja, zapytacie? Ano po kolei Smile I wybaczcie, że nie opisze wszystkiego dokładnie. Bo po pierwsze, tego jest OGROM! A po drugie, części opisów, po prostu nie mam Unhappy

Odpowiedz
#2
Muszę doubla, bo inaczej nie wyśle w całości Unhappy

-Projekt Lost Dreams[Mab i Ver]
-Tale of Unlimited - Legenda Equestrii by verard.

Jest tego w #@$#! więcej, ale łapy by mi odpadły na klawie, gdybym chciał wsio wypisać. Nie bijcie! Ver i tak mnie raczej zatłucze...
Odpowiedz
#3
Nienawidzę MLT
Po prostu nienawidzę
Nieważne czy Verarda, czy Albericha
Jedno mi daje uczucie pustki, drugie Weltschmerz...
;_;
Całujcie mnie wszyscy tam, gdzie powstaje ptasie mleczko.
Odpowiedz
#4
Wyjaśnisz mi, proszę uprzejmie, o co chodzi w tym całym projekcie?
Chodzi mi o te wszystkie kłótnie np. o plagiat alberichowego fika
Całujcie mnie wszyscy tam, gdzie powstaje ptasie mleczko.
Odpowiedz
#5
Mech... najlepiej sam przeczytaj... Oryginalnie PB opierało się o MLT i uni tej historii... Ale z czasem zaczeło się rozrastać i teraz to już nie tylko harem i dupczenie klaczy. Powiem szczerze, ze to zeszło na dalszy plan. Nigdy nie słyszałeś o "My Little Twinkie"? Tio był początek tego projektu. Ver pisał go sam, potem z przyjacielem. Potem weszło jeszcze 3 innych pisarzy. każdy przezywa w nim swoja historie. Jednakże są połączeni jednym światem. Oczywiście mówię tu tylko o serii MLT, a nie np projekcie royal guards, który jest już innym światem.

Cytat z SB "Tak! Nigdy nie słyszałem o MLT! Bez powodu pytałem o sequel! Chodzi mi o ten spór o plagiat i, na Boga, użyj może postu, co? Taki lepszy się wydaje niż SB"

Ech, o poretha50 ci chodzi?! Toż to oczywiste! Gośc skopiował tyle motywów z prac projektowych, że to aż wstyd! W dodatku "jego praca". To takie gówno, że hejterzy PB doceniliby oryginalna pracę. TO WSZYSTKO co trzeba powiedzieć :d
Odpowiedz
#6
Mech? Taki miękki i zielony?
KOLOROWE JEST FAJNE, WEŹ IDŹ
10/27
Odpowiedz
#7
(22-11-2015, 21:59)Eniek702 napisał(a): Mech? Taki miękki i zielony?

Bardzo śmieszne :d
Odpowiedz
#8
Em... Chciałem się dowiedzieć... Czy jest możliwość przeczytania MLT3? Ja tego nie potrafię znaleźć , a serio zależało mi na tym ;/
Odpowiedz
#9
(23-06-2016, 01:19)Adexs napisał(a): Em... Chciałem się dowiedzieć... Czy jest możliwość przeczytania MLT3? Ja tego nie potrafię znaleźć , a serio zależało mi na tym ;/

Niestety, byłem zmuszony usunąć z gdoks rar z PB Unhappy Jest tam mlt3... Ale kończy mi się miejsce na mp3ki lektoratów... Reuploaduje to na inne konto i wrzucę, ale PO konwencie w Elblągu Smile
Odpowiedz
#10
Link naprawiony, można już pobierać Smile
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości