Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fallout Equestria: Remains, spolszczenie
#31
(03-07-2019, 13:43)maciejPVP napisał(a): Przecież przeglądarka już poprawia błędy, wystarczy nie odznaczać tej opcji. Żadnego masowo reklamowanego softu dla debili nie trzeba Grin A co do tematu, mogę dołożyć swoją cegiełkę. Spol mnie zainteresowało że aż tu konto założyłem.

1. Zasadniczy problem jest taki, że nie robię tego spolszczenia w przeglądarce. A i przeglądarki nie mają zaawansowanych wykrywaczy błędów :v
2. W takim razie zapraszam na PW, niedługo wyśle ci tam link do serwera, gdzie czasem zajmujemy się tym nieszczęsnym spolszczeniem Tongue (głównie kłócimy się z Draconagerem)
Odpowiedz
#32
Również proszę o kontakt Smile
Odpowiedz
#33
Czekam na dalsze info!
Odpowiedz
#34
Obecnie, w związku z pojawieniem się nowej wersji gry, trwają pracę nad naszym kochanym spolszczeniem dla wersji 1.0!
Nie mam pojęcia kiedy skończymy.
Odpowiedz
#35
Jej! Oby praca dobrze szła.
Odpowiedz
#36
Dobra, z racji na to, że w nowej wersji gry jest stara wersja spolszczenia, udostępniam wam zmodyfikowany plik najnowszej wersji, z pewnymi zaczątkami tłumaczenia nowych tekstów. DIALOGI I FABUŁA NIE SĄ OBECNIE JESZCZE PRZETŁUMACZONE!!! Jest to rozwiązanie tymczasowe, by nikt nie musiał grać z takimi kwiatkami jak drewniany karton, czy inne masła bananowe. Dodatkowo samo spolszczenie teraz zawiera opis wersji, który wyświetla się pod linkami w głównym menu. Wersja obecna, kiedy piszę ten post: 0.5
Klik
Odpowiedz
#37
Słuchajcie, słuchajcie, mieszkańcy Khorinis.
Długi czas oczekiwania dobiegł końca.
Spolszczenie, mam nadzieje, pełne, do wersji 1.0.1 gry,
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości