Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostatni post wygrywa :D
Pucharek ... taki błyszczący, taki wspaniały ... gdybym tylko mógł go zatrzymać na dłużej
Przygoda to nie zawsze pasmo zwycięstw i niezwykłych bitew, czasem jest nią tułaczka i ucieczka ale najważniejsze jest to by trzymać się razem i nie chować się za niezniszczalnymi ścianami bo jesteś w nich uwięziony i nigdy się nie uwolnisz.
Odpowiedz
Fajnie by było
Całujcie mnie wszyscy tam, gdzie powstaje ptasie mleczko.
Odpowiedz
Prawda i spójrz na tę złocistą barwę ... ten kształt i połysk
Przygoda to nie zawsze pasmo zwycięstw i niezwykłych bitew, czasem jest nią tułaczka i ucieczka ale najważniejsze jest to by trzymać się razem i nie chować się za niezniszczalnymi ścianami bo jesteś w nich uwięziony i nigdy się nie uwolnisz.
Odpowiedz
Fajnie by było gdyby każdy miał licznik godzin w posiadaniu pucharu.
Całujcie mnie wszyscy tam, gdzie powstaje ptasie mleczko.
Odpowiedz
Albo gdyby tak miał puchar system anty kradzierzowy i nie pozwalał tak łatwo zabrać go sobie ... co nie mój maleńki ... o tak pucharku Green tu jest Waii
Przygoda to nie zawsze pasmo zwycięstw i niezwykłych bitew, czasem jest nią tułaczka i ucieczka ale najważniejsze jest to by trzymać się razem i nie chować się za niezniszczalnymi ścianami bo jesteś w nich uwięziony i nigdy się nie uwolnisz.
Odpowiedz
nah, spierdzielaj od pucharu póki masz jeszcze swoją głowę na miejscu
[Obrazek: u9nlf6A.jpg]
Odpowiedz
Gdzie ty Green widzisz złocistą barwę?
On jest srebrny i jest mój przynajmniej narazie.
Ten temat jakby się ożywił.
Odpowiedz
juz nie
Oddawaj duszku albo zamienisz się na samym stracie w duszka
[Obrazek: u9nlf6A.jpg]
Odpowiedz
A kto wyrzucił takie cudo do śmieci? A nie... to czyjeś juki, ale chętnie przygarne ich zawartość.
Odpowiedz
TYYY!!!!!
Jak ja ci kurwa wypruję flaki to tyle będzie z twojego jebanego życia, oddawaj nie dojebany kucu....
Pierdolone Jednorożce, Szabrowniki nie dojebane....
[Obrazek: u9nlf6A.jpg]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 31 gości