Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostatni post wygrywa :D
-heh...-Powiedziała chmurką czarnego dymu przypominająca kucyka.
-To nawet zabawne...
Odpowiedz
- Chodź do Wujka Czerwonego! - powiedział jednorożec. - Tęcza, miała dawać szczęście innym. Kolorowy świat malowany krwią niewinnych. Zobacz, popatrz, z chmur wyłania się fabryka, tu nikt nie pomoże, nikt o nic nie zapyta!

Jednorożec zarapował i wciągną w maszynerię czarną chmurkę przypominającą kucyka, zamieniając ją w opary tęczy...
[Obrazek: u9nlf6A.jpg]
Odpowiedz
Po chwili pomiędzy częściami maszyny, z przodu i z tyłu zaczął unosić się dym lub inne coś z gazu. Niewiele czasu było potrzebne żeby to coś znowu uformowało się w kucyka, który położył się na brzuchu i obserwował wszystko swoimi szarymi oczami.
Odpowiedz
- Czy ty kurwa możesz wreszcie zginąć?! - próbował zaciągać dymek w maszynę i uderzać w niego ale nic nie działało. - Zgiń, kurwa zgiń, proszę kurwa zgiń, dlaczego nie chcesz zginąć?
[Obrazek: u9nlf6A.jpg]
Odpowiedz
Kucyk się tylko patrzył przekrecając głowę trochę pod kontem. Z jego pyszczka nie dało się wyczytać żadnych emocji. Jedynie w oczach było widać zaciekawienie. (Sesja bez sensu :p)
Odpowiedz
- Zgiń wreszcie proszę..... zgiń. - powiedział łamiącym się głosem Jednorożec. - Daj mi powód żebym cię miał nie próbować zabijać....daj mi powód dlaczego tak bardzo chcesz żyć?
- Dlaczego chcesz tak bardzo żyć...... *płakanie* - zaczął płakać jednorożec. - Dlaczego......?

-------------------------------------------------

- Zielony, żółty, fioletowy, pomarańczowy, czy wy kurwa to widzicie? Czy on płacze? - powiedział jeden z jednorożców. - On płacze nad swoją ofiarą?
- Ty nie może być, a co wy na to? - powiedział inny.
- Tak, to nie dorzeczne. - powiedziała reszta jednym głosem.
[Obrazek: u9nlf6A.jpg]
Odpowiedz
Wtf wy piszecie? To raibow factory?
Odpowiedz
Fallout Equestria: Rainbow Factory DLC
[Obrazek: u9nlf6A.jpg]
Odpowiedz
Kucyk podszedł do płaczącego jednorożca tylko po to by bliżej przyjrzeć się jak płacze. Po chwili objął go swoimi kopytami, lecz jednorożec nie czuł dotyku, tylko zimno.
Odpowiedz
Całujcie mnie wszyscy tam, gdzie powstaje ptasie mleczko.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 18 gości