Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karta postaci: Naxor Shad
#1
Imię: Naxor

Nazwisko: Shad

Płeć: Ogier

Wiek: 27 lat

Rasa: Jednorożec

Cm: brak lub jest koluru sierści przez co nie został odczytany.

Wygląd: Grnatowa sierść, czarna grzywa, liczne rany na boku i łbie, wielokolorowe oczy, brzydki czarny róg.
Charakter: Stara się być miły, opanowany,
czasami bezwzględny, jeśli chce może być uwodzicielski

Historia: Mówią że wojna się nie zmienia. W pewnym znaczeniu, to prawda. Wojna zawsze jest krwawa, bezwzględna i niszczycielska. Jednak wojna ma wpływ też na pojedyncze jednostki. Na przykład na mnie. Dzięki wojnie stałem się królikiem doświadczalnym ministerstwa magii. Twilight Sparkle, moja narzeczona, wbiła mi nóż w plecy, zniewalając mnie i torturując. Mówili że to dla dobra Equestri. Cały czas operacje, cięcia, zabiegi, tabletki i płyny. Po roku cierpienia uznali że lepiej wpakują mnie do krio-komory. Bo byłem "niebezpieczny". Ja sądze że tak im było wygodniej.

Obudziłem się sto lat później, kiedy systemy zasilania w wieży Tenpony zostały przekirowane do użytku mieszkalnego. Nieźle się zdziwiłem gdy zobaczyłem pustkowia.


Po wyprowadzeniu się z wieży, podróżowałem by nabyć doświadczenia. No i kapsli. Walczyłem, uciekałem i kradłem. Tak samo jak każdy.


Po siedemnastu latach miałem dość tułaczki. Chciałem się osiedlić, zapuścić korzenie. nowa Appleloosa była idealna. Teraz prowadze bar i sklep.
Ale chce znów wyruszyć w świat.

Tak więc spytasz mnie kim jestem teraz? Mordercą, złodziejem, szabrownikiem, pijakiem, gwałcicielem, łowcą niwolników. I nie mam nic na swoją obronę. No może prócz tego, każdy kucyk na pustkowiach Equestri nim jest. Żebyś żył, musieli zginąć inni. I to dotyczy każdego kucyka na tej ziemi.

Ekwipunek: Pistolet kal. 1cm z celonikiem optycznym, kombinezon t.i. zdobyty na bandycie, nóż, 4X antirad nabyty w sklepie, 4X mikstura lecznicza, dwa granaty, 30 pocisków do pistoletu

Umiejętności:
Wola przetrwania - trudy jakich doświadczyłeś zwiększają twoją wole i siły życiowe
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Karta postaci: Naxor Shad - przez MultiMasterworld - 06-04-2014, 22:03
RE: Karta postaci: Naxor Shad - przez Wizio - 06-04-2014, 22:06
RE: Karta postaci: Naxor Shad - przez johnerwis - 06-04-2014, 22:07
RE: Karta postaci: Naxor Shad - przez Savader - 06-04-2014, 22:15
RE: Karta postaci: Naxor Shad - przez Samir_Duran - 06-04-2014, 23:57
RE: Karta postaci: Naxor Shad - przez MarkJaw - 06-04-2014, 22:17
RE: Karta postaci: Naxor Shad - przez Spike Troll - 06-04-2014, 22:18
RE: Karta postaci: Naxor Shad - przez Asdam - 07-04-2014, 04:58
RE: Karta postaci: Naxor Shad - przez Samir_Duran - 07-04-2014, 09:09
RE: Karta postaci: Naxor Shad - przez Asdam - 07-04-2014, 14:53
RE: Karta postaci: Naxor Shad - przez SHERMAN222 - 07-04-2014, 16:57



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości