Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tłumaczenie Project Horizons - debata
#8
(16-06-2015, 13:58)Luficzowicz napisał(a): Skoro już zaplanowaliście zaprzestanie tłumaczenia Project Horizons to po co ten pomysł z "debatą"? 
Niestety tak to bywa, że gdy przychodzi zmierzyć się z rzeczywistością, wielu się poddaje. Wielkie plany, "przetłumaczymy wszystkie rozdziały w 2lata", z każdym kolejnym dniem karlały, z racji perspektywy ogromnej ilości wymaganej pracy. Tak więc dzień po dniu, zabijaliście sami w sobie tą pasję, chcąc przyłożyć się do niej najlepiej jak to tylko możliwe.
Kurcze, sporo wam zawdzięczam, naprawdę. Dzięki wam poznałem moją ulubioną historię, która to z kolei wielce mi pomogła swego czasu. Przykro mi się robiło z każdym kolejnym urlopem tłumaczy, bo wskazywało to jednoznacznie że już przestaje wam się chcieć cokolwiek. Pod silną namową Kinro cokolwiek robiliście, ale i ta metoda szybko się zużyła. Grono czytelników spolszczonej wersji przygód Blackjack nie jest zbyt ogromne, więc nie ma zbyt wielkiej motywacji ze strony czytelników. Musieliście sami w sobie tą siłę pielęgnować, a to jak się okazało, proste nie jest. Serce mi się kraja na myśl o końcu tej wielkiej przygody, ale cóż, widocznie taka jest kolej rzeczy.
Dziękuję wam, dzielni tłumacze, za całą waszą dotychczasową pracę, nie poszła ona na marne.
Nie wiem, ja tam bym sobie jeszcze potłumaczył , bo dla mnie trochę za wcześnie na mówienie o byciu zmordowanym. Ja w każdym razie mam zamiar walczyć o jak najwięcej, bo bez sensu byłoby z tego wypadać, chociaż nawet się jeszcze porządnie nie nadgryzło tej pasji/harówy. 
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Tłumaczenie Project Horizons - debata - przez Kinro - 14-06-2015, 07:39
RE: Tłunaczenie Project Horizons - debata - przez Stable-Tec Assistant - 16-06-2015, 15:23



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości