Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukiwania animatorów i artystów do projektu.
#1
Witam nazywam się Red Eye i szukam ludzi do projektu gry interaktywnej.
Nie wiem dokładnie czy mogę to tu wrzucić czy wrzucić mam to gdzieś indziej.

Ale do tematu, Projekt się nazywa: "Projekt GEXE",
Jest to projekt związany z grupką kucyków, (bodajże dwóch pegazów, dwóch jednorożców, i chyba trzech kucyków ziemskich, jak mi się przypomni to poprawię).
Fabuła gry jest związana z tą grupką kucyków na granicy equestriia-państwo tych jak tam one mają changeling (poczwarek-podmieńców?), które atakują państwo equestriańskie, fabuła się ma toczyć przed ślubem Shining Armora i Księżniczki Mi Amory Cadensy (po prostu Kredensu xd), nie będę zdradzał Fabuły której jeszcze nie znam do końca...

Potrzebni są:

-Animatorzy, z powodu że gra jest robiona w 3D, to animatorzy muszą się umieć obsługiwać przynajmniej programem do animacji "Blender"

-Artystów, ich zadaniem będzie narysowanie tła do danych scen,

-Modeling broni dla kucyków, tak żeby działały z magią i jej brakiem, tzw przystosowanie broni np: palnej do ostrzału z kopyt kucyka ziemskiego lub pegaza.

-Modeling pancerzy dla kucyków, trudniejsza część zadania bo pancerz nie będzie zwykłym pancerzem typu: jakaś złota lub żelazna zbroja płytowa lub jakaś inna, tu wchodzi technologia pancerz może nie wspomaganego, a pancerza techno-magicznego.


Jeśli ktoś coś z tego zrozumie, to proszę o kontakt tu lub na PW, jeżeli będzie oczywiście chętny do współpracy przy projekcie

Pozdrawiam Red Eye
[Obrazek: u9nlf6A.jpg]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Poszukiwania animatorów i artystów do projektu. - przez Red_Eye_PL/USA - 05-06-2016, 12:25



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości