Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karta postaci: szabrownik47
#1
Imię: Harsh Charg 

Płeć:Ogier

Wiek:17

Rasa:Kuc Ziemski

Cutie Mark: Proch (ciężko powiedzieć, czy jest zwykły, czy czarny) 

Wygląd: Ciemno-szarawa sierść. Brązowe oczy. Różowa grzywa i ogon (dlatego stara się je mieć brudne ze smaru). Średnio zbudowany nosi na sobie wytarte ubranie robocze z kapturem. Pod ubraniem, a także na szyi ma bandaże, które tylko czasami zmienia. W ten sposób stara się chować plamy po sierści, która mu wypadła.  

Rodzina: Posiada żywych rodziców oraz brata, a przynajmniej żyli kiedy ostatni raz ich widział.
Ojciec Black Charg-specjalista od broni palnej. Mata Pink Sweet-bardzo lubi handlować i przekonywać innych. Brat Green Rake-farmer.    


Specjalność: Amunicja, trochę rusznikarstwa. 

Ekwipunek:Juki, manierka, prowizoryczne siodło bojowe (głównie z pasów, taśmy klejącej i sznurków), zardzewiała strzelba powtarzalna, prowizoryczny nóż. Jedzenie na 3 dni, 16 naboi różnego rodzaju (nie są magiczne, ani zaawansowane technicznie). 

Historia postaci: Całą rodzina pracowała w kompanii handlowej, gdzie każdy miał zadania. Jego rodzice zajmowali się podróżą w jednej z karawan, natomiast on z bratem pracowali razem w centrali. Harsh przy recyklingu amunicji, a Green na farmie. Praca była długa, wręcz przez większość 3/4 dnia, więc starając się korzystać z okazji Harsh trochę oszukiwał na ilościach amunicji i prochu. Część sprzedając na lewo. Kiedy w końcu się wydało, musiał w bardzo krótkim czasie oddać wymyśloną przez zarząd sumę zdobytą na szabrze w mieście, albo jak sam sądził będzie głodować. Postanowił zaryzykować. Udało mu się zdobyć zapasy w ruinach, która wartość odpowiadała zapłacie za szkody. Nie mógł jednak wiedzieć, że w tym czasie przyjął dosyć wysoką dawkę promieniowania magicznego. Dopiero dzień później poczuł objawy. Nie mając kapsli nie stać go było na leki, a do pracy nie chcieli go przyjąć za to co zrobił wcześniej. Wiedział też, że jego brata też nie będzie stać, dlatego wyruszył wraz z inną karawaną na pustkowia starając znaleźć pieniądze, lub lekarstwa. 


Charakter:
 
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Karta postaci: szabrownik47 - przez szabrownik47 - 10-05-2020, 13:12
RE: Karta postaci: szabrownik47 - przez Asdam - 11-05-2020, 18:32
RE: Karta postaci: szabrownik47 - przez szabrownik47 - 13-05-2020, 16:26Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości