Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karta postaci: szabrownik47
#2
Wink 
Dobra, zrobię to w skrócie, bo zabiegany jestem. Leży trochę interpunkcja, ale to da się wypracować. Sama postać jest ok, nic nie jest OP ani nie gryzie się w logice.

Niestety, mam tu kilka "ale". Historia jest po prostu za krótka. Opisz trochę bardziej w szczegółach. To wygląda jak coś napisanego na kolanie na przystanku autobusowym. Gdyby tak pisać, to i historię Littlepip można by podsumować w 2 strony Tongue

No ale największy problem to jest to:
Cytat:Charakter: (Przepraszam, ale nie mam pojęcia jaki by miał charakter teoretycznie) 

No sorki człowieku, ale kto ma wiedzieć jaki charakter ma twoja własna postać, jak nie ty? Jak chcesz odgrywać postać, jeżeli nie znasz jej osobowości? Sesja to odgrywanie postaci, a nie strzelanie do wyskakujących podświetloncyh na czerwono ludków. Bez charakteru postaci, nie ma sesji. Przysiądź i zastanów się solidnie, jak historia Harsha uformowała jego osobowość, jak doświadczenia, które przeżył, zmieniły jego poglądy na świat. Jak wpłynęły na niego wychowanie, rodzina, choroba? Tu jest esencja odgrywania, w wyczuciu postaci.

Kartę w tym stanie muszę odrzucić, ale postać ma potencjał i fajną motywację, więc jak odniesiesz się do tego co powiedziałem, to zobaczymy. Tutaj gramy storytelling, więc skupienie jest bardziej na postaciach i odgrywaniu ich osobowości, niż na rzutach kostką Wink
Matematyka wcale nie jest trudna. Po prostu jesteś debilem.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Karta postaci: szabrownik47 - przez szabrownik47 - 10-05-2020, 13:12
RE: Karta postaci: szabrownik47 - przez Asdam - 11-05-2020, 18:32
RE: Karta postaci: szabrownik47 - przez szabrownik47 - 13-05-2020, 16:26



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości