Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karta postaci: Scythe [Odrzucona]
#1
Imię: Scythe

Płeć: Ogier

Wiek: 20 w latach ludzkich

Rasa: Jednorożec

Cutie Mark: symbol radiacji

Wygląd: Kobaltowa sierść, pomarańczowe oko(drugie mechaniczne), krótka czarna grzywa, długi ogon w tym samym kolorze, szczupły, nieco wyższy od innych, blizna przechodząca przez mechaniczne oko do ust.

Rodzina: w Stajni 2

Specjalność: broń palna, broń biała, przetrwanie, skradanie się, medycyna

Ekwipunek: Średni pancerz "Sejmintar" z naszytą cyfrą 2, maska p.gaz., zmodyfikowany kar. snajperski Zebr, Pip-Buck, prowiant, woda, antyrady, kilka eliksirów leczniczych, bandaże, juki do przechowania tego wszystkiego Tongue

Historia postaci: Scythe miał w sumie normalne dzieciństwo. Oboje jego rodzice pracowali w Stajni 2: matka jako lekarz, ojciec jako ochroniarz.On sam oczywiście uczył się w tamtejszej szkole. Bardzo go ciekawił świat na zewnątrz. Nie chciało się młodemu wierzyć w to całe "promieniowanie spalające skórę żywcem". W końcu (jeśli wierzyć książkom) od Wojny minęło 200 lat i powinno być już stosunkowo bezpiecznie. Problem był w wydostaniu się ze Stajni.

Scythe dorastał przez te lata, ale nigdy nie zapomniał o swoim marzeniu: opuszczeniu Stajni. Ale wróćmy do spraw bardziej przyziemnych. Mimo, iż Scythe był już pełnoletni, nadal nie miał swojego Znaczka. Trochę go to zastanawiało, może nie znajdzie swojego talentu w Stajni. Kolejny pretekst do ucieczki.

Powoli Jednorożec ostygł w zapędach do wydostania się, ale jak to w tego typu historiach, pewnego dnia zdarzyła się afera z ucieczką Velvet Remedy. Nagle wszystko mu się przejaśniło. W czasie, kiedy wszyscy byli zajęci poszukiwaniem winnego Scythe zakradł się do grodzi. Już miał ją odpieczętować, kiedy nagle zauważył strażników. Jednorożec schował się w cieniu i obserwował ich. Godziny mijały, a straż jak stała tak stała. Wreszcie coś się zaczęło dziać: Little Pip ogłuszyła dwójkę strażników. To była jego szansa. Pip otwarła gródź i Scythe, cały czas skryty w cieniu, przekradł się koło klaczy, wyszepując "dzięki" i kiedy był dostatecznie daleko, pogalopował do wyjścia.

Jego oczom ukazało się zdewastowane przez bandytów Ponyville. Tam na pewno nie pójdzie. Poszedł więc w drugą stronę- do lasu. To właśnie tam stracił prawe oko w walce z Radigatorem. Zginąłby, gdyby nie porzucona włócznia, która dawniej była pewnie łopatą. Scythe otrzepał się z pyłu i swoim jedynym okiem ujrzał na swoim boku symbol radiacji. Odnalazł swój talent. Talent do przetrwania. Zabrał łopato-włócznię, zerwał kawałek uniformu, robiąc z niego prowizoryczną opaskę i ruszył przed siebie.

Podczas podróży natknął się na stary magazyn. Po wejściu można było zobaczyć masę uszkodzonych skrzyń z amunicją, apteczkami itp. Scythe zajrzał do jednej z szafek i zobaczył kombinezon wojskowy "Sejmintar" w prawie idealnym stanie. Wreszcie jakiś pancerz. Jednorożec przymierzył stary kombinezon. Leżał idealnie. Za pancerzem leżała sobie snajperka. Sądząc po ornamentach Zebrikańska. Ją też zabrał.
Wychodząc, opróżnił skrzynie, w których znalazł trochę apteczek i amunicji do rzeczonego karabinu.

Podróżując dalej natknął się na starego technika Kolegium, który wszczepił mu mechaniczne oko. Jednorożec miał niezłego farta, bo owy implant pomagał mu widzieć w ciemnościach. Podziękował mechanikowi i wypytał go jeszcze o okoliczne tereny. Po otrzymaniu odpowiedzi Scythe dał technikowi trochę prowiantu i odszedł w swoją drogę.

Charakter:
-jest typem luźnego konsekwencjonalisty,
-ma przyjaciół w Kolegium,
-nie wini Zebr za Wielką Wojnę. Twierdzi, że to wina nas wszystkich,
-nie atakuje bezpośrednio,
-ale jeśli tak będzie, to najpierw czeka na ruch przeciwnika.


Wiadomości w tym wątku
Karta postaci: Scythe [Odrzucona] - przez Scythe - 24-04-2013, 15:26
RE: Karta postaci: Scythe - przez Asdam - 24-04-2013, 17:01
RE: Karta postaci: Scythe [Odrzucona] - przez Scythe - 24-04-2013, 17:17
RE: Karta postaci: Scythe [Odrzucona] - przez Asdam - 24-04-2013, 17:52
RE: Karta postaci: Scythe [Odrzucona] - przez Scythe - 24-04-2013, 18:04
RE: Karta postaci: Scythe [Odrzucona] - przez Asdam - 24-04-2013, 18:08
RE: Karta postaci: Scythe [Odrzucona] - przez Scythe - 24-04-2013, 19:38
RE: Karta postaci: Scythe [Odrzucona] - przez Wizio - 24-04-2013, 22:18
RE: Karta postaci: Scythe [Odrzucona] - przez Scythe - 25-04-2013, 06:35
RE: Karta postaci: Scythe [Odrzucona] - przez Asdam - 25-04-2013, 19:02Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości