Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[16+] Fallout: Equestria - Crimson Tide
#31
Bo ja wiem nie poniósł mnie ten rozdział na pustkowia... a gdzie? nie mam bladego pojęcia.

WORST THINK EVER. Dać miniguna doktorowi... taka siła ognia? Tak szybko wypluwa pociski... Tak bardzo kupa żelastwa... Nie i jeszcze raz nie! Po przeczytaniu tego fragmentu reszta stała się dla mnie sucha.
Nie konsekwentność przywódca miał metalowy pancerz... a Spark nie strzelała chyba jakąś mocną pukawką?
Czy ja przypadkiem nie chwaliłem cię wcześniej za sceny walk? Walka ze szczurem... i (up) głupimi psami, było... no właśnie jaka? Ona po prostu była. Nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić o tyle przy pierwszej walce oczy wyobraźni coś widziały to tak przy drugiej były: psy ustawione grzecznie w szeregu, Sparklug na środku drogi przykryta kilkoma liśćmi, doktor przed kościołem i ghul w wierzy.
THE MOST WORST THINK EVER! Już zamierzałem się poddać i odpuścić sobie tego ficka przez język francuski... mało mnie szlak nie trafił kiedy przerzucałem zdania do translatora...
Te ogromnie irytujące mnie fragmenty zdominowały cały rozdział nie pozwalając mi się cieszyć jego zawartością.
SEKSUALNOŚĆ PONIACZY MNIE WCALE NIE OBCHODZI, MOJA OCENA PO TAKICH ZABIEGACH LECI NA ŁEB NA SZYJE!
Jeśli mamy się bawić w oceny chapków ii tego chcesz to moje odczucia się plasują na 3.5/10

PS. No dobra były fajne fragmenty ale poprzeplatane wspomnieniami tego tam jak mu w ogóle było.... no temu tam pegazowi, no wiesz temu ze stajni co nie pamiętam ale chyba coś do naszej Iskierki kminił.(sorry ale tyle mnie obchodzi ta epizodyczna postać... nie było by fajnym zabiegiem zapomnieć o nim i jak w przyszłości się spotkają to jej serducho mocniej załomota... albo nie wręcz przeciwnie się odkocha z tego szczenięcego zauroczenia).
Zapowiada się na to że Spark weźmie się w garść i byle piosenka z PipColta nie wprowadzi jej w nastrój depresyjny.
Może być już tylko lepiej! Smile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Fallout: Equestria - Crimson Tide - przez Dervis - 03-04-2014, 21:21
RE: [16+] Fallout: Equestria - Crimson Tide - przez TwistedSpring - 08-06-2014, 22:42



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości