Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fallout Equestria RPG
#1
Chciałbym dzisiaj przedstawić pomysł Prowadzenia Sesji RPG („Role Playing Game” nie mylić z „ручной противотанковый гранатомёт „) w uniwersum Fallout Equestria.
Od razu chciałbym powiedzieć ze owa sesja będzie prowadzona przez TSa oraz będzie prowadzona w stylu Rozmowy (chociażby wykorzystam kości by ustalić porażkę lub sukces niektórych akcji).

-Co do Fabuły: Niech to będzie moja słodka tajemnica : ) wystarczy wiedzieć „uniwersum Fallout Equestria.”

-Co do mechaniki: Co tu się dużo rozpisywać otóż nie ma żadnej będzie to typowy „Storytelling” Może raz na milion lat rzucę kośćmi ale będzie to raczej rzadko.

-Co do mistrza gry: Ja poprowadzę Sesję ( Tworzę właśnie fabułę i takie tam XP ) Jednak jakby ktoś okazałby się chętny oddałbym pałeczkę na sesję lub nawet na stałe jeżeli ktoś ma doświadczenie i chęć

-Co do Graczy: inicjatywa i pomysłowość to hojnie nagradzane cechy. Prosiłbym jednak by jeden z graczy był „Stable Pony”. Co do reszty w kreacji postaci daje wolna Rękę. Od Zebry do Ghula.
Prosiłbym jednak by Postacie nie były OVER POWERD i były tworzone zgodnie z kreacja postaci
w podręczniku Fallout Equestria Pen and Paper Rulebook Oto link:

http://foerpg.blogspot.com/p/blog-page.html

Jak ktoś chce tu jest również link do Oryginalnego podręcznika do Fallout RPG:

http://www.paforge.com/submissions/fallo...np_2_0.pdf

Chętnych proszę o bezpośredni kontakt do mojej skromniej osoby na TS (zazwyczaj jestem wieczorami po 19.00 lub w weekendy <godzina nieokreślona>)

Chętnie wysłucham pomysłów oraz propozycji. Przypuszczalny czas pierwszej sesji jest do ustalenia w zależności od graczy ale ja stawiam na Sobotę lub Niedzielę oczywiście jak się zbeiże ekipa. XP
Odpowiedz
#2
pass... prowadzę sesję FoE 2 razy w tygodniu :|
ale życzę powodzenia jak najbardziej Grin
Polecam też dać jakieś info kiedy (as in, w jakim przedziale w historii) się dzieje akcja.
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości