Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pociąganie za spust ... językiem ?
#14
Ja, jeszcze zanim wziąłem się za czytanie, zacząłem się zastanawiać jak kucyki mogłyby korzystać z broni...wpadłem na całkiem (chyba) ciekawy pomysł- załóżmy taki karabin lub zwyczajny pistolet mogłby być przypięty do którejś z przednich kończyn. Kucyk mógłby wtedy podnosić nogę i celować do przeciwników, a przypominałoby to korzystanie z broni jak w przypadku ludzi. Jeśli chodzi o spust to mógłby to być zwykły drążek, za który kuc ciągnąłby pyskiem...wiem, w sumie nic oryginalnego nie wykminiłem, ale i tak wydaje mi się to logiczniejsze rozwiązanie niż strzelanie trzymając pistolet w pysku...mój sposób umożliwia w sumie strzelanie każdemu, czy to kucyk ziemski czy pegaz, w każdym razie dałoby się wtedy normalnie celowac i przeładowywać, bo kwestia reloadu też.nie jest.wyjaśniona, bo niby jak zwykły kucyk miałby trzymając broń w pyszczku jeszcze ją przeładować? Ehhh pochwalę sie , że sam podejmuję się napisania książki w tym uniwersum, ale hmm, nwm czy wymorzystac mój pomysł, czy trzymać się strzelania z pyska, bo niby logika nakazywałaby to pierwsze, ale z drugiej strony poprawiać autora oryginału? Nwm, nwm
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Pociąganie za spust ... językiem ? - przez Stable-Tec Assistant - 30-07-2014, 12:08



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości