Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fallout: Equestria PL - Rozdziały
Oj, super rozdział!! Ja czekam na następny, bo w następnym, będzie wypluwanie własnych płuc... Przez pewną postać z przeszłości. No i,skąd te szkielety przed stajnią pip? :d
Odpowiedz
Oh, właśnie zacząłem czytać a tu wychodzi nowe tłumaczenie. Dobra robota Happy
Odpowiedz
(13-04-2018, 20:48)Djjay napisał(a): Na dzień dzisiejszy pozwolę sobie również wyznaczyć wstępną, orientacyjną datę wydania kolejnego rozdziału, ok 13.07.2018r ( jest to tylko data orientacyjna i nie mogę obiecać że premiera nastąpi tego dnia. )

Hejo,

Tak jak myślałem, nie uda nam się wydać nowego rozdziału na przewidywany termin, ale mogę was zapewnić że prace nad nowym rozdziałem trwają i mam nadzieje że w ciągu miesiąca skończymy. W chwili obecnej mamy zrobioną już ponad połowę. Życzę miłego dnia oraz cierpliwego oczekiwania na nowy rozdział Smile
[Obrazek: iB38a0M.jpg]
Ty latałaś jak niosłaś flagę na igrzyskach. ~ Scootaloo
Ale to byłam ja, a Ty jesteś Ty. ~ Rainbow Dash
Odpowiedz
Czym innym możesz zostać, jeśli ten świat widzi cię tylko jako monstrum... 
Odpowiedz
Big Grin 
Hej Stealthief Loot. Zdaje się że udostępniamy rozdziały z możliwością komentowania, więc jeśli ty lub ktokolwiek inny widzicie że są błędy, proszę piszcie w komentarzu wewnątrz dokumentu. Trudno jest wypatrzyć wszystkie błędy przy tak długim tekście, dlatego waśnie zdecydowaliśmy się na taki krok i prosimy o pomoc w udoskonalaniu tłumaczenia.

Jeśli dokument został udostępniony bez takiej możliwości, koniecznie to zgłoście, a naprawimy ten błąd.
Jak na razie w ekipie potrzeba jednak przede wszystkim tłumaczy, bo jest nas tylko 3, ale to ja i Djjay robimy większość roboty. Wanzziey włącza się jak na razie okazyjnie, ważne jednak że się sporo dokłada. W konsekwencji mamy dość ograniczoną efektywność i to jest teraz największym problemem.
Pozdrawiam w imieniu ekipy i dziękuję za propozycję ;)
Odpowiedz
Czym innym możesz zostać, jeśli ten świat widzi cię tylko jako monstrum... 
Odpowiedz
Jestem na tajnej misji, zleconej przez tajny zakon tłumaczących... Mam wam przekazać że... ROZDZIAŁ 29 JEST SKOŃCZONY!!! Wyjdzie jeszcze dzisiaj! Korci mnie aby wam to wysłać, ale do tego zadania jest zlecony inny agent... Ale pamiętajcie... To tajne i nie wiecie tego ode mnie Wink Do zobaczenia przy czytaniu!
Czym innym możesz zostać, jeśli ten świat widzi cię tylko jako monstrum... 
Odpowiedz
Jasne nic nie widziałem i na pewno się tego nie spodziewam.
Odpowiedz
Również udam, że nic nie widziałem ;P
[Obrazek: iB38a0M.jpg]
Ty latałaś jak niosłaś flagę na igrzyskach. ~ Scootaloo
Ale to byłam ja, a Ty jesteś Ty. ~ Rainbow Dash
Odpowiedz
Oto długo oczekiwany  Rozdział  29

Specyfikacja:
- 60 km/h
- cudo
- usb
- zalety

Już dostępny:
Fallout Equestria -Rozdział 29 [PL]

*Zachęcamy do sugerowania zmian, w przypadku wystąpienia błędów.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości