Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fallout: Equestria PL - Rozdziały
Rozdział 28 - Tylko jedno słowo: Majstersztyk!
[Obrazek: iB38a0M.jpg]
Odpowiedz
(03-02-2018, 19:06)Djjay napisał(a): Rozdział 28 - Tylko jedno słowo: Majstersztyk!

Po ENG, czy po PL czytałeś?
Odpowiedz
Po ENG oczywiście. Wersja po polsku jest dopiero w trakcie tłumaczenia ;P
Odpowiedz
Hej kucyki pustkowi!

Po ponad dwóch miesiącach ciężkiej pracy, nareszcie oddajemy wam ROZDZIAŁ 28! ----> https://docs.google.com/document/d/1UjJk...sp=sharing
Z góry chciałbym podziękować Insanusowi oraz nowemu członkowi naszej małej ekipy - Wanzziey'emu Smile

Rozdział 28 jest jednym z lepszych ( moim zdaniem ) rozdziałów FoE. Ciesze się że miałem okazje pracować przy tym rozdziale oraz mam nadzieje że wam również będzie się go dobrze czytało. Zaznaczę że pozostawiliśmy włączoną możliwość dodawania komentarzy w celu wyeliminowania wszelkich "niedoróbek", które jakimś cudem zostały przez nas nie wykryte. Na dzień dzisiejszy pozwolę sobie również wyznaczyć wstępną, orientacyjną datę wydania kolejnego rozdziału, ok 13.07.2018r ( jest to tylko data orientacyjna i nie mogę obiecać że premiera nastąpi tego dnia. )

Trzymajcie się i niech Celestia nad wami czuwa!
Odpowiedz
Oj, super rozdział!! Ja czekam na następny, bo w następnym, będzie wypluwanie własnych płuc... Przez pewną postać z przeszłości. No i,skąd te szkielety przed stajnią pip? :d
Odpowiedz
Oh, właśnie zacząłem czytać a tu wychodzi nowe tłumaczenie. Dobra robota Happy
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości