Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread Contributor: PoulsenFallout: Equestria PL - Rozdziały
Rozdział 28 - Tylko jedno słowo: Majstersztyk!
[Obrazek: iB38a0M.jpg]
Odpowiedz
(03-02-2018, 19:06)Djjay napisał(a): Rozdział 28 - Tylko jedno słowo: Majstersztyk!

Po ENG, czy po PL czytałeś?
Odpowiedz
Po ENG oczywiście. Wersja po polsku jest dopiero w trakcie tłumaczenia ;P
Odpowiedz
Hej kucyki pustkowi!

Po ponad dwóch miesiącach ciężkiej pracy, nareszcie oddajemy wam ROZDZIAŁ 28! ----> https://docs.google.com/document/d/1UjJk...sp=sharing
Z góry chciałbym podziękować Insanusowi oraz nowemu członkowi naszej małej ekipy - Wanzziey'emu Smile

Rozdział 28 jest jednym z lepszych ( moim zdaniem ) rozdziałów FoE. Ciesze się że miałem okazje pracować przy tym rozdziale oraz mam nadzieje że wam również będzie się go dobrze czytało. Zaznaczę że pozostawiliśmy włączoną możliwość dodawania komentarzy w celu wyeliminowania wszelkich "niedoróbek", które jakimś cudem zostały przez nas nie wykryte. Na dzień dzisiejszy pozwolę sobie również wyznaczyć wstępną, orientacyjną datę wydania kolejnego rozdziału, ok 13.07.2018r ( jest to tylko data orientacyjna i nie mogę obiecać że premiera nastąpi tego dnia. )

Trzymajcie się i niech Celestia nad wami czuwa!
Odpowiedz
Oj, super rozdział!! Ja czekam na następny, bo w następnym, będzie wypluwanie własnych płuc... Przez pewną postać z przeszłości. No i,skąd te szkielety przed stajnią pip? :d
Odpowiedz
Oh, właśnie zacząłem czytać a tu wychodzi nowe tłumaczenie. Dobra robota Happy
Odpowiedz
(13-04-2018, 20:48)Djjay napisał(a): Na dzień dzisiejszy pozwolę sobie również wyznaczyć wstępną, orientacyjną datę wydania kolejnego rozdziału, ok 13.07.2018r ( jest to tylko data orientacyjna i nie mogę obiecać że premiera nastąpi tego dnia. )

Hejo,

Tak jak myślałem, nie uda nam się wydać nowego rozdziału na przewidywany termin, ale mogę was zapewnić że prace nad nowym rozdziałem trwają i mam nadzieje że w ciągu miesiąca skończymy. W chwili obecnej mamy zrobioną już ponad połowę. Życzę miłego dnia oraz cierpliwego oczekiwania na nowy rozdział Smile
Odpowiedz
Witam, od pół roku (jeśli nie więcej) próbowałem się zarejestrować i nic! Pisało że jestem Spamerem! A ja chciałem tylko pogratulować PERFEKCYJNIE zrobionej pracy! Proszę was, nie róbcie takich rzeczy. Tak więc teraz gratulację: @Poulsen No cóż... Wielka szkoda że odszedłeś, bo to dokąd to robiłeś, może miało z pół roku opóźnienia, ale było dobre, teraz też jest super, ale widać różnicę... @Djjay Jutro mam urodziny i było by mi bardzo miło, gdyby wtedy ukazał się następny rozdział, bo kocham ten fanfic i widzę, że naprawdę ludziom zależy! Gdy Poulsen odszedł, zaczęliście robić kolejne tłumaczenia, na własną rękę i tutaj wstawialiście! To nie jest byle coś, bo długość tych rozdziałów, to jest makabra. Za każdym razem gdy czytam rozdział, widzę błędy, nie to nie jest wytykanie niedopatrzenia, bo to widać, ile wy tutaj robicie, jakie to jest długie i to zrozumiałe, że dopilnowanie wszystkiego jest trudne, dlatego chciałem zaproponować pomoc w tej właśnie kwestii. Widzę niemalże każdy błąd (chyba że wszystkie Tongue ), więc mogę pomóc. Jeżeli mielibyście ochotę, oczywiście. Tak czy siak, myślę że przyda wam się jakaś "nagroda" bo to jest świetne! I myślę że pochwała w komentarzach, to póki co, najlepszy rodzaj nagrody dla was! Dziękuję z całego kucykowego serca!
Odpowiedz
Big Grin 
Hej Stealthief Loot. Zdaje się że udostępniamy rozdziały z możliwością komentowania, więc jeśli ty lub ktokolwiek inny widzicie że są błędy, proszę piszcie w komentarzu wewnątrz dokumentu. Trudno jest wypatrzyć wszystkie błędy przy tak długim tekście, dlatego waśnie zdecydowaliśmy się na taki krok i prosimy o pomoc w udoskonalaniu tłumaczenia.

Jeśli dokument został udostępniony bez takiej możliwości, koniecznie to zgłoście, a naprawimy ten błąd.
Jak na razie w ekipie potrzeba jednak przede wszystkim tłumaczy, bo jest nas tylko 3, ale to ja i Djjay robimy większość roboty. Wanzziey włącza się jak na razie okazyjnie, ważne jednak że się sporo dokłada. W konsekwencji mamy dość ograniczoną efektywność i to jest teraz największym problemem.
Pozdrawiam w imieniu ekipy i dziękuję za propozycję ;)
Odpowiedz
@Insanus.AD Ogólnie to ja czytam na Windows Phone więc nie mam zbytnio możliwości komentowania :/ Co do tłumaczenia to jestem... Po prostu koński zad! Potrafię zrozumieć po angielsku takie 4/5 ale powiedzieć coś lub przetłumaczyć to już nie potrafię Unhappy ale liczą się intencje. Mam nadzieję że wyrobilibyście się przed 24 lipca, bo wyjeżdżam na obóz harcerski na 3 tygodnie 26go, a chciałbym sobie poczytać przed nim. Dzięki jeszcze raz że wam się w ogóle chce to robić, a jeśli jednak mógłbym się przydać to może zostawię tu swojego Skype, nie tylko byście mogli mnie poinformować ale i jeżeli ktoś by chciał pogadać Smile Dzięki i miłej pracy
Kim innym możesz zostać, jeśli ten świat widzi cię tylko jako monstrum... 
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości