Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fallout: Equestria PL - Rozdziały
Przed przeczytaniem rozdziału skontaktuj się z lekarzem lub terapeutą, gdyż każda przygoda z Littlepip grozi uzależnieniem od fanfika*
[Obrazek: iB38a0M.jpg]
Ty latałaś jak niosłaś flagę na igrzyskach. ~ Scootaloo
Ale to byłam ja, a Ty jesteś Ty. ~ Rainbow Dash
Odpowiedz
Kolejna wiadomość od wszechtłumaczących! Pracę nad 3 jubileuszem już trwają, gdyż jeden z nich postanowił zacząć wcześniej! Chwała wszechtłumaczącym!!!
Czym innym możesz zostać, jeśli ten świat widzi cię tylko jako monstrum... 
Odpowiedz
Ogiery i Klacze, Smoki i Smoczyce, Osły i Oślice, Geje i Lesbijki, Biedronki i Czarne Koty, Janusze i Grażyny, Teściowe i Teściowie, Obojniaki i... Dobra, wiecie o co chodzi! Mam zaszczyt i przyjemność wam powiedzieć że rozdział 30... Ma już 3 części przetłumaczone! Tyle przy nich pracowaliśmy, tyle przy nich nam się dupy pocily, że nawet Pinkie Pie by nie wytrzymała! Ale dobra, powiedziałem co miałem powiedzieć to spadam, widzimy się przy następnym Progresie! Nara!
Czym innym możesz zostać, jeśli ten świat widzi cię tylko jako monstrum... 
Odpowiedz
(24-09-2018, 16:59)Stealthief Loot napisał(a): Ogiery i Klacze, Smoki i Smoczyce, Osły i Oślice, Geje i Lesbijki, Biedronki i Czarne Koty, Janusze i Grażyny, Teściowe i Teściowie, Obojniaki i... Dobra, wiecie o co chodzi! Mam zaszczyt i przyjemność wam powiedzieć że rozdział 30... Ma już 3 części przetłumaczone! Tyle przy nich pracowaliśmy, tyle przy nich nam się dupy pocily, że nawet Pinkie Pie by nie wytrzymała! Ale dobra, powiedziałem co miałem powiedzieć to spadam, widzimy się przy następnym Progresie! Nara!

A gdzie rozdział 29ty?
Odpowiedz
(25-09-2018, 20:08)Night Shade napisał(a):
(24-09-2018, 16:59)Stealthief Loot napisał(a): Ogiery i Klacze, Smoki i Smoczyce, Osły i Oślice, Geje i Lesbijki, Biedronki i Czarne Koty, Janusze i Grażyny, Teściowe i Teściowie, Obojniaki i... Dobra, wiecie o co chodzi! Mam zaszczyt i przyjemność wam powiedzieć że rozdział 30... Ma już 3 części przetłumaczone! Tyle przy nich pracowaliśmy, tyle przy nich nam się dupy pocily, że nawet Pinkie Pie by nie wytrzymała! Ale dobra, powiedziałem co miałem powiedzieć to spadam, widzimy się przy następnym Progresie! Nara!

A gdzie rozdział 29ty?

wyrzej
Odpowiedz
(25-09-2018, 20:30)Garred napisał(a):
(25-09-2018, 20:08)Night Shade napisał(a):
(24-09-2018, 16:59)Stealthief Loot napisał(a): Ogiery i Klacze, Smoki i Smoczyce, Osły i Oślice, Geje i Lesbijki, Biedronki i Czarne Koty, Janusze i Grażyny, Teściowe i Teściowie, Obojniaki i... Dobra, wiecie o co chodzi! Mam zaszczyt i przyjemność wam powiedzieć że rozdział 30... Ma już 3 części przetłumaczone! Tyle przy nich pracowaliśmy, tyle przy nich nam się dupy pocily, że nawet Pinkie Pie by nie wytrzymała! Ale dobra, powiedziałem co miałem powiedzieć to spadam, widzimy się przy następnym Progresie! Nara!

A gdzie rozdział 29ty?

wyrzej

A to sorry, mój błąd. Szukałem w 1szym poście i ostatnim, informacfyjnym Unhappy
Odpowiedz
(24-09-2018, 16:59)Stealthief Loot napisał(a): Ogiery i Klacze, Smoki i Smoczyce, Osły i Oślice, Geje i Lesbijki, Biedronki i Czarne Koty, Janusze i Grażyny, Teściowe i Teściowie, Obojniaki i... Dobra, wiecie o co chodzi! Mam zaszczyt i przyjemność wam powiedzieć że rozdział 30... Ma już 3 części przetłumaczone! Tyle przy nich pracowaliśmy, tyle przy nich nam się dupy pocily, że nawet Pinkie Pie by nie wytrzymała! Ale dobra, powiedziałem co miałem powiedzieć to spadam, widzimy się przy następnym Progresie! Nara!
Haha nie mogę xDD
[Obrazek: iB38a0M.jpg]
Ty latałaś jak niosłaś flagę na igrzyskach. ~ Scootaloo
Ale to byłam ja, a Ty jesteś Ty. ~ Rainbow Dash
Odpowiedz
Noooooo Dobra Kucysiska! Z okazji Black Friday poszedłem po tańsze ołówki do Ikei i wiecie co? Okazało się że już zaczęliśmy 7 fragment! Tak! Zgadza się! To już kolejny wyczyn waszych ukochanych tłumaczy i ulubionego korektora! Kocham was mordy wy moje, że nadal w nas wierzycie! Gdyby nie wasza wiara w nasze umiejętności nie udało by nam się. To wasza zasługa! Wasza wiara czyni cuda! Bo jeśli będziecie wierzyć w makaronowego potwora spagetti, to on także istnieje! Ale dość o żarciu. Idę im pomagać dalej. A wy nie przestańcie marzyć... Kurde... Za dużo Helleny... Za dużo... Było słuchać doktora...
Czym innym możesz zostać, jeśli ten świat widzi cię tylko jako monstrum... 
Odpowiedz
Jej! Byle do przodu.
Odpowiedz
Dziękuję wszystkim za waszą ciężką pracę Smile
czekam na ciąg dalszy ^_^
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości