Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fallout: Equestria PL - Rozdziały
#71
Ja tam zawsze włączam w postaci audiobooka, tyle że nie śledzę tekstu, tylko leżę na łóżku z zamkniętymi oczyma.
"Forgive me, Luna, for I have taken the life of another"
Odpowiedz
#72
Wybacz Poulsenie za te zbrodnie, oby Cie nie rozproszyla za bardzo. Odnosnie tlumaczen - z jezykow innych niz polski jestem kompletny osiol (bez obrazy dla equestrianskich oslow), dlatego nie wielkie szans, ze cos zwojuje :-) . Podobno mozna sie w ten sposob podciagnac z jezyka, co jest szczegolna motywacja.

Wybaczcie brak polskich znakow - tablet.
Odpowiedz
#73
I o tym właśnie mówiłem. Miesiąc w tą czy w tamtą, poczekamy. Pół roku wytrzymaliśmy, to miesiąc nam dużej różnicy nie zrobi.
Odpowiedz
#74
I tak ładnie dziękuję za to, że w ogóle komuś się chcę to tłumaczyć, wiadomo że chwile lenistwa nadchodzą, ale to nieuniknione przy tak obszernym projekcie. Tłumaczenie mi się podoba i w ogóle.
W ogóle to witam, bo na forum jestem od dziś Waii
Nothing is Black or White. Everything is Gray.
Odpowiedz
#75
Witamy! Cieszę się, że tłumaczenie się podoba Smile

Kolejny rozdział za tydzień jakoś powinien być, może 10 dni, zależy czy lenia nie złapię po drodze T.T
[Obrazek: 2_1346772844.png]

» (U) (Z) 10:00 - Kingofhills@ -- PW do Poulsen: >Co się stało >Bez spoilerów #JustPoulsenThings
Odpowiedz
#76
10 dni męki jeszcze mnie czeka,
niecierpliwego czekania to rzeka
jakoś trza wytrzymać, cóż na to poradzę
ja sam na tym niewiele, ostatecznie tracę.

Krótki wierszyk o czekaniu na 19 rozdzial Wink
Odpowiedz
#77
Specjalnie się zarejestrowałem, żeby zadać to pytanie, które zdecydowanie wybiega w przyszłość. Mianowicie: Poulsen, czy po skończonym tłumaczeniu tego ff ukaże się wydanie książkowe (papierowe)? Z chęcią bym nabył, zwłaszcza, że wolę książki drukowane niż ebooki Wink
"Człowiek nie jest stworzony do klęski. Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać" - Ernest Hemingway
Who is the best pony? Rarity is the best pony!
Odpowiedz
#78
Niekiepski pomysł. Sam bym pewnie kupił, choć i tak pewnie skończy się na samym pomyśle (była już na forum propozycja druku angielskiej wersji, lecz niestety nic z tego nie wyszło) Tongue
"Forgive me, Luna, for I have taken the life of another"
Odpowiedz
#79
Skoro Amerykanie wydali, to i Polacy mogą wydać (przetłumaczone oczywiście) Wink
"Człowiek nie jest stworzony do klęski. Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać" - Ernest Hemingway
Who is the best pony? Rarity is the best pony!
Odpowiedz
#80
Polska wersję, to z chęcią bym na półce widział. W sumie koszta są tu drugorzędne, ponieważ to subiektywnie najlepszy fanfic(alter uniwersum, krew/śmierć, humor).
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości