Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fallout: Equestria PL - Rozdziały
Przybył w końcu lek na moją znudzoną duszę Evil Grin
Odpowiedz
Jedynym prawdziwym zbawieniem dla duszy są przygody Blackjack, ale mniejsza.
Dziękuję za tłumaczenie kolejnego rozdziału o małej Pip Waii. Z chęcią wielką zabieram się za czytanie i mam nadzieję że kolejne rozdziały już niedługo.
Odpowiedz
Moje modlitwy zostały wysłuchane! Grin Przemielę ten rozdział jeszcze dzisiejszego wieczoru.
[Obrazek: eNIJeCM.png]
Odpowiedz
Kiedy 23 rozdział? Minęło aż 9 GODZIN! to tak długo :v
KOLOROWE JEST FAJNE, WEŹ IDŹ
10/27
Odpowiedz
Ahoj. Ja od siebie dodam, że robię sobie przerwę w tłumaczeniu FoE. Po części jest to spowodowane brakiem czasu, przede wszystkim zaś swoistym wypaleniem. Nie potrafię powiedzieć, kiedy wrócę do tłumaczenia - może za miesiąc, może za rok. Nie porzucam jednak tego projektu całkowicie. Tymczasowo dalszym tłumaczeniem zajmuje się Kingofhills (jeśli będzie miał czas/chęć), któremu bardzo dziękuję za pomoc.

pozdro
[Obrazek: 2_1346772844.png]

» (U) (Z) 10:00 - Kingofhills@ -- PW do Poulsen: >Co się stało >Bez spoilerów #JustPoulsenThings
Odpowiedz
Trochę szkoda że na jakiś czas odchodzisz, będziemy tęsknić. W każdym razie chciałbym Ci podziękować podziękować (w imieniu wszystkich) za dotychczasową pracę nad tłumaczeniem.
Dziękujemy bardzo.
Również będziemy mieli nadzieje na twój szybki powrót.


A z drugiej strony wiążemy nadzieje z Kingofhills że będzie miał czas i chęci by dla nas tłumaczyć.
Odpowiedz
Ludzie! Piszę podwójnie fanowskie tłumaczenie FoE. Jeśli chcecie obczaić jak idzie, sprawdzajcie shoutboxa, co jakiś czas będe wrzucać tam spowrotem linka, abyście byli na bieżąco. Tyle w temacie.
KOLOROWE JEST FAJNE, WEŹ IDŹ
10/27
Odpowiedz
witajcie jestem tu nowy ogólnie tą historię poznałem poprzez youtuba bo zrobili małe animacje do pierwszych stron i tak jakoś mnie to zainteresowało i znalazłem się tu Tongue ale gdy zacząłem to czytać to mnie tak wciągnęło że ze smutkiem tydzień temu skończyłem 22 rozdział i od tego czasu sam zacząłem na własną rękę sobie tłumaczyć bo nie umiem usiedzieć na miejscu póki nie dowiem się co dalej się działo Grin FoE jest genialne prostymi słowami pozdrawiam wszystkich
Odpowiedz
Raczej spróbuj przeczytać oryginał w jego języku.
Odpowiedz
Oho, czyżby materiał na nowego tłumacza?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości