Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fallout: Equestria PL - Rozdziały
Swoją drogą, ciekawostka:

DJ Pon3 określa Littlepip mianem "Light Bringer"
I nie wiem czy autor był tego świadom ale "niosący światło" to znaczenie imienia lucyfer.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Głupia teoria spiskowa:

Można by to łączyć Iluminatami gdyż noszą również miano lucyferian. resztę pozostawiam waszej wyobraźni,
bo tu się kończą spójne z logiką wnioski ( najpewniej nieprawdziwe, bo logiczna spójność nie jest gwarantem prawdziwości ) a zaczynają domysły.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Love and tolerance my ass
Odpowiedz
Mam takie jedno głupiutkie pytanie: Czy ktoś zamierza jeszcze tłumaczyć przygody klaczy ze stajni 2?
Nie no serio pytam bo mój poziom znajomości angielskiego jest niski jak IQ Puppysmiles.
Odpowiedz
Niestety nie słyszałem by komuś się do tego paliło, więc jedyne rzeczy któe oferujemy obecnie to różne sesje, z czego dwie są aktywne, lecz w jednej ciągle czekają na jedną osobę (a potem pewnie będzie taka kolejna)

P.S. Nie odchodź to forum powoli umiera.
Odpowiedz
Jestem tu nowy więc szybko się mnie nie pozbędziecie Wink
Odpowiedz
Zastnawiam sie czy nie możemy spisać tego tłumaczenia na straty bo na to wychodzi a szkoda doprawdy by było to uczynić
[Obrazek: fo_e__ponies_of_harmony___honesty_by_zio...6o4k4j.png]
Odpowiedz
A co byłoby po tym co proponujesz?
Odpowiedz
Bardzo śmiesznie widać po Polusenie nikt nie chce się tego tykać, ja mógłbym pomóc co najwyzej w Prereadingu ale tłumacz ze mnie marny naprwde nie ma tu kogos kto by ogarnął plota i to wziął ?
(11-09-2017, 18:04)szabrownik47 napisał(a): A co byłoby po tym co proponujesz?
[Obrazek: fo_e__ponies_of_harmony___honesty_by_zio...6o4k4j.png]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości