Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wydanie książkowe.
#21
(26-04-2014, 20:33)Asdam napisał(a): Zobaczymy. Aktualnie na nadmiar wolnego czasu raczej nie narzekam, ale gdybyś mi opisał czego dokładnie chcesz w ramach przystosowania tekstu do druku...
Bo tak się składa, że mamy coś, co by się mogło przydać z tego co wiem.

Tu jest link do tematu na forum FoE Resource.

Niezłe. A nawet więcej.
Muszę sprawdzić jak wyjdzie drukowanie tego, ale na pierwszy rzut oka wygląda w porządku.

Edit. A masz może jeszcze pliki z okładkami do wszystkich 5 tomów?
Drukowanie z tego formatu jest możliwe bez wprowadzania jakichkolwiek modyfikacji, co oszczędzi nawet 4 miesięcy obróbki.
Myślę, żę mógłbym wykonać cały komplet, ale nie zacznę szybciej niż w lipcu. Pod koniec czerwca dałbym ci dokładnie znać kiedy by do tego doszło i jaka byłaby szacunkowa cena. Jeśli bym przez przypadek zapomniał, to mi przypomnij.
#22
Ja też jestem zainteresowana książką FoE po polsku Happy'
I na prawdę szacunek że chcesz się tego podjąć Grin
Nothing is Black or White. Everything is Gray.
#23
Cytat:A masz może jeszcze pliki z okładkami do wszystkich 5 tomów?
Same okładki są dość minimalistyczne i plików na tę chwilę nie mam, ale mogę poszukać. Wyglądają one tak: [link1], [link2].

Na te okładki są zaś nałożone obwoluty (dust jackets), których pliki są tutaj. Miałem nadzieję, że dust jackets też mogły by w tym zestawie być, jeżeli jest taka możliwość.

Zaś co do terminu: mówię, poczekać mogę. Jeżeli będzie w tym roku, będę zachwycony ; P W sprawie ceny i sposobu płatności dogadamy się pod koniec czerwca.
Matematyka wcale nie jest trudna. Po prostu jesteś debilem.
#24
(27-04-2014, 12:09)Asdam napisał(a):
Cytat:A masz może jeszcze pliki z okładkami do wszystkich 5 tomów?
Same okładki są dość minimalistyczne i plików na tę chwilę nie mam, ale mogę poszukać. Wyglądają one tak: [link1], [link2].

Na te okładki są zaś nałożone obwoluty (dust jackets), których pliki są tutaj. Miałem nadzieję, że dust jackets też mogły by w tym zestawie być, jeżeli jest taka możliwość.

Zaś co do terminu: mówię, poczekać mogę. Jeżeli będzie w tym roku, będę zachwycony ; P W sprawie ceny i sposobu płatności dogadamy się pod koniec czerwca.

Dzięki za obwoluty, jesteś wielki. Właśnie tego szukałem na okładkę do polskiej wersji.
Co zaś do wykonania z obwolutami, to muszę poczytać czy jest to w zasięgu moich możliwości technicznych, lub ewentualnego wykonania w punkcie ksero.
#25
Jak tam idą prace nad książką? Wiadomo już np. jaka będzie okładka itp.? Grin
"Człowiek nie jest stworzony do klęski. Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać" - Ernest Hemingway
Who is the best pony? Rarity is the best pony!
#26
No więc. Po długim Wekendzie bez internetu. Mam dla was trzy wiadomości. Dwie złe i jedną dobrą. Ale po kolei.
1 zła. Pierwsza seria trafi na allegro najszybciej jutro wieczorem. Cena 31 +11 za wysyłkę. Więcej napiszę w ofercie
2 zła. Kolejne egzemplaże pojawią się ze sporym opóźnieniem, bo niestety moja drukarka zechciała odmówić posłuszeństwa. Więc muszę albo dać ją do serwisu, albo poszukać innej.
3. Tym razem dobra wiadomość. Obiecałem dwa, góra trzy egzemplarze, a uwaga: Będzie ich aż 5!
Mam nadzieję, że wszyscy będą zadowoleni.

Co zaś się tyczy okładki, to będą wyglądały tak: http://fc02.deviantart.net/fs70/i/2013/2...6itlr0.jpg
Wybrałem je, ponieważ dostałem od Asdama (dzięki Asdam) komplet wszystkich pięciu więc będą dopasowane na odległą przyszłość.
To tyle na dziś.
#27
Spoko, oby inni mnie nie zbiegli, bo ja zamierzam kupić książkę w środę (kieszonkowe, hehe Tongue). 31 zeta - świetna cena, jak na mój marny "budżet". Napisy na okładce będą, jak rozumiem, po angielsku?
"Człowiek nie jest stworzony do klęski. Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać" - Ernest Hemingway
Who is the best pony? Rarity is the best pony!
#28
Nie robiłem żadnych edycji okładki |(poza dopasowaniem wymiarów), więc napis owszem jest po angielsku. Mam nadzieję, że to nie problem.
#29
Nie wiem czy wrzucenie tego na allegro jest takim dobrym pomysłem. Ktoś mógłby odnieść wrażenie, że próbujesz zarabiać na FoE, co byłoby dość problematyczne ze względów prawnych.
Te same powody, dla których ciężko znaleźć drukarnię, która by chciała coś takiego poskładać.
Matematyka wcale nie jest trudna. Po prostu jesteś debilem.
#30
Skoro tak uważasz, to może coś w tym jest. Zostaje jeszcze tablica.pl albo dogadanie się na boku, znaczy z kazdym indywidualnie. Skończy się chyba na ostatniej opcji. Swoją drogą, dzięki za ostrzeżenie. Nie myślałem o tym, w ten sposób. Zobaczymy.

Na szczęście do Crisisa nikt się na razie nie przyczepił.

Z resztą papierowy Crisis oficjalnie wyszedł na światło dzienne i nie słyszałem, żeby były jakiekolwiek problemy.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości