Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karta Postaci: DerpDerpowski
#1
Imię:Stealth Note
Płeć:Ogier
Wiek:20
Rasa:Jednorożec
Cutie Mark:Nuta przecięta w pół
Wygląd:Czarna, krótka grzywa przycięta na jeża oraz także krótki ogon. Bordowa sierść. Niebieskie oczy. Pod lewym kątem ust ma dość dużą ranę po zdarciu z niej skóry, przez co zawsze na wierzchu widać 3 zęby. Ma duże blizny z tyłu głowy
Rodzina:Ojciec: Brown String , Matka: Blackberry Brat: Lizard Eye
Specjalność: Stealth Całkiem nieźle się skrada. Jest doświadczony w walce bronią białą, ale i z palną nieźle sobie radzi. Ponadto potrafi grać na gitarze,pianinie i kontrabasie.
Ekwipunek:Katana "Death Angel", dwa pistolety z zapasem amunicji, trochę kapsli, gitara w futerale, w jukach zapas żywności i kilka butelek Sparkle-Coli, lekki, skórzany pancerz.
Historia postaci:Stealth Note urodził się i dorastał w Nowej Appleloosie razem ze swoim starszym bratem Lizard Eyem. Jego ojciec był w grajkiem w lokalnej tawernie, a jego matka po prostu się nimi opiekowała. Stealth uczył się u ojca gry na instrumentach. Gdy dotarł w tym do perfekcji grał razem z ojcem. W trakcie "koncertu", na którym pęknięta struna od kontrabasu lekko skaleczyła go w kopyto. Tak zdobył swój znaczek. Wiódł on tak spokojne (jak na mieszkańca pustkowi) życie aż nie skończył 14 lat.

[Cenzura]


Charakter:Stealth Note jest typem wyrachowanego zabójcy. Posiada zestaw tekstów które często powtarza podczas walki. Dla sojuszników stara się być miły, lecz dla przeciwników nie ma litości. [Cenzura] Uwielbia grać na instrumentach i chodzić na długie spacery.
Odpowiedz
#2
Mam dziwne wrażenie, że tekst który napisałeś jest ciutkę kruciutki...
Odpowiedz
#3
Wiem, Może to dlatego że są cenzory. Się zobaczy.
Odpowiedz
#4
historia otrzymania uroczego znaczka bardzo szybko napisana w 2 zdaniach. Tym jedno "tak zdobył swój znaczek." Swą droga z dużej litery "Tak", bo to początek zdania...
Odpowiedz
#5
Historia krótka, z błędami. Postać wygląda na napisaną w ciągu przerwy na kawę. Nie będę wymieniał błędów językowych, rzeczowych jest niewiele, bo w ogóle postaci jest niewiele. Szczerze też wątpię, żeby na Pustkowiach była ogromna ilość dobrze zachowanych instrumentów.
A katanę w dobrym stanie to w ogóle nie wiem skąd wziąłeś.

CM to nie tylko coś do odklepania w historii, to nie tylko coś w czymś postać jest dobra. To jedna z podstaw charakteru kucyka, coś o wiele ważniejszego.

Nie zostaje się "wyrachowanym zabójcą" ot tak. Historia nie usprawiedliwia tego, nawet ocenzurowana część.
Ogólnie, KP jest tu za mało, żebym mógł postać zaakceptować. Jest to coś pisane na szybko, a postać jest bardzo podstawowa. Zapraszam do spróbowania ponownie, aczkolwiek trzeba by się nieco bardziej postarać. No i chociaż próbować zachować poprawność językową.

Karta odrzucona.
Matematyka wcale nie jest trudna. Po prostu jesteś debilem.
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości