Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muza Gamingowa
#1
Witam!
Jak w temacie. Poszukuje muzyki przy której grałbym głównie w FPSy. Słuchacie czegoś przy graniu?. Najlepiej jak będzie coś dynamicznego, ale i muza klasyczna też może być. Smile
Odpowiedz
#2
Co preferujesz?
Słucham różnych rzeczy.
Polecam ci:
-Sabaton
-2 steps from hell
-Linkinpark(te nowsze)
-Pentakill https://www.youtube.com/watch?v=oUiOylPbfV0
-Metallica
-Ironmaiden
-Disturbed
Oraz konkretne utwory:
Twitch - [Single] Flutterborn
Riot Games - Get Jinxed
Iron Man-Black Sabbath-Lyrics Included
Join The Herd - Nightcore
Ace of spades-motorhead
Octavia's Overture (Kujiiro Vocal Cover)
Paint It Black Lyrics
Mam tego o wiele więcej ale zrobiłbym tu spam.
Odpowiedz
#3
Join The Herd - Nightcore
Zdecydowanie wole oryginał, lub wersję nightcore (czyt. zkucykowaną... Ale oryginalnej piosenki.)
Odpowiedz
#4
Cóż. Teorytycznie słucham wszystkiego, od heavy metalu po muzykę klasyczną średniowieczną (Nie słucham tylko disco polo Smile. Chodzi mi coś żeby fajnie się mordowało pixele do rytmu Smile
Odpowiedz
#5
I Dsico Ci do tego nie odpowiada? Dziwny jesteś... Mordowanie pikseli... ja tam się nie cieszę gdy jakiś pixel mi umrze. Przesłuchaj sobie Uli w Golfie od Alkolux. Happy Jeśli to nie poruszy Twego serca, to mam jeszcze kilka propozycji. Happy
Odpowiedz
#6
Jak dla mnie to dla podkładu do zabijania najlepiej pasuje zespół Death Satan Ultra Cyber Doom Effect Massive Soul Destruction z ich nowym wokalistą, Rommelem Brain-eaterem. Mam ich wszystkie płyty. Choć osobiście wolę Eveil Omen of Darkness kiedy grają z Satanistic Zombie Slave. Tak...
Odpowiedz
#7
Brzmi ciężko. Dzięki, ogarnę Smile
Odpowiedz
#8
To w takim wypadku trash metal będzie pewnie jak znalazł... JA tam jednak mam kilka utworów rockowego wykonania, które bardzo dobrze mi się słucha... nie słucham muzyki podczas grania w gdy... (fallout nie potrzebuje muzyki... tam są pustkowia.) ;p
Odpowiedz
#9
Cóż. Ja tam czasem jak gram sam w multi to lubie. Dodaje to filmowego klimatu.
Odpowiedz
#10
Polecam gamingowe mixy Nightcore . Raz jak słuchałem 4 godzinnego mixu to nawet nie zauważyłem jak 5 w nocy się zrobiła :G
Najlepszym sposobem na życie jest bycie sobą
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości