Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KP - APRIL MOON - CENZUROWANA [Zaakceptowana]
#1
█████████

Imię: April Moon
Płeć: Klacz
Wiek: 25
Rasa: Jednorożec
Cutie Mark: Półksiężyc skryty za niebieską gwiazdką.
Wygląd: April jest ciemnogranatową jednoróżką o błękitnoszarej grzywie przetykaniej szarymi pasami i takimż ogonem i jadowicie zielonymi oczami. Nosi na codzień lekki, skórzany pancerz z zarzuconym na niego laboratoryjnym kitlem. Na lewym przednim przedkopytku nosi PipBuck o czarnej obudowie z jasnofioletowym trybem wyświetlania.
Rodzina: █████████
Specjalność: April ma dosyć szeroki wachlarz umiejętności. Zna się na przedwojennej technologii oraz na elektronice i oprogramowaniu. Wychowanie jako █████████ █████████ █████████ █████████ dało jej intymną wiedzę na temat uzbrojenia energetycznego oraz cybernetyki, zarówno protetycznej jak i robotycznej. Wciąż doskonali swe umiejętnośći w naprawie i utrzymaniu sprzętu, jednak solidne podstawy jakie wbito jej do glowy stanowią dla niej świetną bazę do rozwoju. Natomiast jej osobistym “konikiem” jest obserwacja nieba gdy tylko jest w stanie (w jej rodzinnych okolicach dało się obserwować niebo nie zakryte całunem stworzonym przez Enklawę). Jej osobiste zaklęcie związane z jej Cutie markiem pozwala jej █████████ █████████ █████████, im bliżej nowiu, tym dłużej.
Ekwipunek: April posiada zestaw narzędzi noszony w jednostronnej juce na lewym boczku pozwalający jej naprawiać i czyścić broń, od palnej aż po energetyczną, ale także inne sprzęty technologiczne. Gdyby miała do takiego dostęp, potrafiłaby zrobić przegląd █████████ █████████. Nosi skórzany kropierz a na niego zarzuca kitel laboratoryjny Stable-Techu. Na przednim lewym przedkopytku nosi swój customizowany PipBuck. Na jej wyposażeniu są dwa pistolety, laserowy i 10mm. Posiada do nich jeszcze po siedem magazynków/baterii.

- pistolet Laserowy oraz pistolet 10mm i po 7 pełnych magazynków do nich
- trochę konserw,
- zestaw "przyborów" taki jak menażka, nóż i spork,
- parę puszek w których zbiera podstawowe przyprawy i zioła.
- Lornetka,
- radio(w sensie nadajnik ala klasyczna słuchawka z Fallouta),
- pół kilo suszonego mięsa.
- ok. trzech metrów bandaża
- gaza
- szczypczyki do wyjmowania kul
- dwie półlitrowe butelki spirytusu.
- Litrowy termos z wodą.
- Dwie dawki Anty-Radu
- Napój Leczniczy razy 2

Historia postaci:
███ ██ ███ ███ ██████ ████ ████ █████ ████ █████ ███ ██ ███ ███ █ █ █████ ███ █ ██ █████ █ ██ ███████ ██ █████ ██ █ █ ███ █ ███ ██ ██████ █████ ████████ ██ █████.

April nauczyła się szybko radzić sobie sama. Miała wyjątkowe szczęście gdy trafiła do małej miejscowości zwanej Wellsprings. Jej Pipbuck otworzył przed nią bramy miasteczka i spotkała tam młodą Whitesabre, próbującą namówić starego wygnańca ze Stajni 69 by ruszył z nią w świat. Ciekawskie klaczki szybko się polubiły, choć April przy niej byłą wciąż małą gówniarą i obie ruszyły w świat.
Ich przygody były nieliczne i Pustkowie szybko zweryfikowało ich romantyzm czy może raczej jego resztki, jednak bardzo się ze sobą zżyly i zgrały. Wiele nocy spędziły jako coś wiecej niż przyjaciółki i towarzyszki lecz nigdy nie weszło to w ich drogę. Obie podróżując po Pustkowiach słyszały opowieści o przedwojennych dobrach a także odnalazły parę wspomnień zamkniętych w kulach.
Nie wiele było potrzeba by obie zakochały się w Starym Świecie, lecz z dwójki to April straciła dla tych wspomnień głowę. Po paru latach, gdy obie poczuły lekkie zmęczenie podróżami, zawitały z powrotem do Wellsprings.
Tu nastąpił kolejny smutny rozłam w życiu April. Whitesabre postanowiła pozostać w mieście i zastąpić Wygnańca, który czuł, że zbliża się już jego koniec. Jako najbliższa jego pochodzeniu osoba, klaczka nie widziała innego wyjścia.
April Moon została znowu sama. Miała co prawda zapewnione zawsze miłe przywitanie i bezpieczną przystań, jednak jej wrodzona ciekawość i Stary Świat jaki ujrzała, nie mogła pozwolić jej osiąść spokojnie w Wellsprings. Pozostawiła Whitesabre wszystkie kule wspomnień jakie posiadała jako obietnicę powrotu i ruszyła ponownie w podróż, pragnac odszukać jak najwięcej reliktów Starego Świata. Świata, gdzie życie było prostsze i lepsze.


Charakter: April jest raczej wesołą klaczką przed którą nie ma tematu tabu. Często jednak kłamie, zwłaszcza, gdy mówi o sobie. Stara się pod maską filuteryjności i lekkiego podejścia do życia ukryć swą poważną stronę, która boi sie przywiązać w obawie, że ponownie zostanie sama. Jest █████████ seksualnie oraz jest █████████ █████████ i stojąc z boku można uznać że jest raczej █████████. Nawet jeżeli się nie █████████, jeżeli chociaż jedna osoba w grupie okaże jej jakąś █████████, będzie starać się odpłacić i jej █████████, tak więc jest raczej wierną osobą. Uwielbia noc - ████ █████, i podnieca ją zapach prochu strzelniczego, co jest jej słabością ██ ██████ ████ █████. Bywa złośliwa, ale najbardziej uwielbia █████████. Częste seksualne █████████ z jej strony to norma.

Jej zaklęcia są tajne, nie zdradzi ich.
#2
W zasadzie zapomniałem o tym, że to tu jest...
Karta zaakceptowana.

O, jest oficjalnie.

Wątek zamykam.
Matematyka wcale nie jest trudna. Po prostu jesteś debilem.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości