Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy dział
#1
Tak jak w temacie chciał bym przedyskutować możliwość utworzenia osobnego działu dla polskich aka, naszych forumowych autorów fików. Miałem zamysł lecz dzięki krótkiej perswazji zobaczyłem jego błędy. Tak więc po wprowadzeni kilku poprawek mój zamysł wygląda tak:

Jeden oddzielny dział: ( "Polscy twórcy" bądź "Fallout Polska". Mam nadzieje że znajdą się lepsze i kreatywniejsze nazwy). Z jednym poddziałem zawierającym wyłącznie polskie twory z uniwersum FoE.

Zależy mi na chociażby niewielkim wyeksponowaniu tego działu oraz twórczości polskiego fandomu, spośród innych.

Dział który znajduje się aktualnie na forum, według mnie, mija się z celem gdyż: znajdują się tam jedynie dwa prawdziwe fiki i jeden fik-żart.

Chciałbym więc teraz poznać wasze zdanie na ten temat. Oraz, mam taką nadziej, wprowadzić ten plan w życie.
Odpowiedz
#2
To teraz, drogi panie, powiedz które to dwa prawdziwe a który to żart Evil Grin Od tego zalezy twoje życie.

Do samego działu ja nic nie mam a nawet jestem za. Wyeksponowanie byłoby ok. I tak zreszta chyba nie mamy zbyt wielu odwiedzających z zza granicy.
Odpowiedz
#3
Dobra, myślę że taki dział to nawet nie jest tak zły pomysł i można by było go zrobić.
Ale że już bardziej leniwym niż ja być się nie da, wymyślenie nazwy działu i jego opisu pozostawiam wam.
Założę go wam go dopiero wtedy, gdy to co wymyśliliście mi się spodoba Tongue
[Obrazek: signature.php]
Odpowiedz
#4
"Dobre, bo polskie. Fanfiction"

Wyeksponowanie działów nie zaszkodzi naszym tworom, wręcz może pomóc.

Kolosalnych zmian to nie wniesie, ale będzie to miły krok w stronę piszących.

Dział ten jest to bardziej miejsce gdzie można porozmawiać o fanfikach różnej maści, np Murky, czy Puppy... Więc wyodrębnienie działu poświęconego tylko i wyłącznie twórczości będzie... po prostu dobrym krokiem. Smile

Hmm... Np: Polska Twórczość Najlepsze opowiadania polskiego autorstwa.

Co sądzisz o tym? Happy
Odpowiedz
#5
Twórczość Lokalna/ dzieła rodzime.

Tak by mi pasowało.
Odpowiedz
#6
Coś mało ambitne te propozycje jak na razie. Poczekam aż wymyślicie coś fajniejszego Tongue
[Obrazek: signature.php]
Odpowiedz
#7
Czyli jeden aspekt mamy w tej sprawie załatwiony. Teraz pozostało jedynie wybrać bądź wymyślić nazwę i opis.

Jak na razie mamy:
Nazwy:
"Polska twórczość"
"Polskie Fanfictions"

Opisy:
"Najlepsze opowiadania polskiego autorstwa."
"Skromny kącik polskiej twórczości."

Oczywiście jestem otwarty na kolejne propozycje. Zachęcam więc do głosowania bądź podawania własnych pomysłów.

... Troche spóźnione Tongue
Odpowiedz
#8
Trochę... Dopisalem propozycje przecie... Co do opisu to "najlepsze" zakłada dyskryminację mniej popularnych opowiadań. Bardziej proponuje po polsku coś w stylu "produkcję rodzimych autorow"
Odpowiedz
#9
Jakoś reklamować się trzeba... Myślałem, ze kto jak kto ale ty o reklamie wiesz wszystko...
Przymkniemy oko na Twoje opowiadanie Wink (chyba proszę się o lincz?) xD
Jestem za Polskie Fanfictions Najlepsze opowiadania polskiego autorstwa.
Odpowiedz
#10
Sam do tego piłem wiec wiesz Evil Grin. Ale jak chcesz to cie zlinczuje prywatnie. ;3

Pol-Fici.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości