Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kod Lyoko
#1
Heart 
Kod Lyoko jest to bardzo popularny francuski serial,który opowiada o przygodach piątki uczniów gimnazjum.Walczą oni zarówno na Ziemi i w wirtualnym świecie ze złowrogim programem komputerowym Xaną.W trakcie poznają nowe tajemnice dotyczące Lyoko i jego twórcy Franza Hoppera.

Serial liczy 4 sezony,ale doczekał się również sequela czyli Kod Lyoko Ewolucja.
Odpowiedz
#2
Piątka uczniów gimnazjum pełnego dzieci z wodogłowiem... Wybacz, Designy tego serialu mnie odstraszały.
Odpowiedz
#3
Kadic to szkoła dzieci z wodogłowiem??? Czy mój przedmówca w ogóle oglądał CL?

To przecież najlepszy serial animowany jaki kiedykolwiek powstał! Dużo akcji, przygód, przeżyć... nic lepszego nie wymyślono. I dlaczego ten dziadowski teletoon chce dać animowaną serię (bo jest jeszcze 5 seria w live-action) o 22:05? Ten serial powinni wszyscy znać i oglądać, tam jest dużo pozytywnych wzorców.
Odpowiedz
#4
Pozwólcie iż zostanę przy Star Treku TOS (tego nie trzeba polecać) i Anime takim jak np. Akame Ga Kill. (które mogę polecić) Mnie generalnie też odstraszyły Designy.
[Obrazek: cgnimLq.png]
Odpowiedz
#5
Design aż tak straszny nie jest.Akurat na tym się wychowałam i mnie się podoba.
Odpowiedz
#6
Ja też się wychowałem na CL.
Odpowiedz
#7
CL ma wszystko co trzeba Smile
Odpowiedz
#8
Oglądałem chwilę Kod Lyoko ale muszę powiedzieć że mnie specjalnie nie urzekło. Jednak jestem z tych który woleli samuraja Jack'a, Hulka, Spidermena itp.
Odpowiedz
#9
Dawno temu oglądałem Kod Lyoko, był całkiem spoko z tego co pamiętam, polski dubbing też dawał radę.
[Obrazek: 2_1346772844.png]

» (U) (Z) 10:00 - Kingofhills@ -- PW do Poulsen: >Co się stało >Bez spoilerów #JustPoulsenThings
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości