Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa wersja forum.
#1
Co sądzicie o nowej wersji forum?



TODO:
- Panel boczny - Czekam na aktualizacje pluginu odpowiedzialnego za niego.
- Wersja mobilna - to samo co wyżej
- Wiadomości prywatne na SB - Niestety, to może nie być takie łatwe. Ta wersja pluginu po prostu tego nie obsługuje. Szukam jakiegoś innego pluginu do tego.
- Bedziesz musiał uaktualnić pasek na szczycie forum. Nie ma teraz odnośników do bazy urzytkowników, pomocy i czegokolwiek co tam jeszcze było.
- Pełna edycja nie działa??
[Obrazek: signature.php]
Odpowiedz
#2
Paskudnie cudowna.
Odpowiedz
#3
Cóż tu powiedzieć...

Mogę śmiało przyznać że chyba faktycznie wzorowałeś się na Hotelu Glob, ruinach Warszawy, Bytomiu i intensywnie studiowałeś sylwetkę niezniszczalnej terenówki ZaZ Zaporożec.
Jak bardzo przed świętami mam tzw. "Postal syndrome" to twoja praca mimo że ciężka jak stos głośników estradowych sprawiła że z radości mam ochotę popełnić hara-kiri za pomocą łyżeczki do herbaty, porównując starszą wersje forum z tą obecną mam wrażenie że to jakieś niechciane dziecko zrobione gdzieś na gruuubszej popijawie.

Ale jak pisał na nowym chacie Asdam "Work in progress" więc nie ma tu co bluzgać, just mniejsze zło ale żeby nie było to i tak wygląda gorzej niż fasada betonowego bloku i centrum Bytomia.
[Obrazek: cgnimLq.png]
Odpowiedz
#4
Wiesz, napisał byś chociaż, co ci się nie podoba. Przynajmniej bym wiedział co mam zmienić :/
[Obrazek: signature.php]
Odpowiedz
#5
WSZYSTKO.

Z wyjątkiem backgroundu i szaty graficznej.
Generalnie nie ma to już tego samego wyglądu który był przyjemny dla oka i z pewnym jakby to powiedzieć rozmachem.
[Obrazek: cgnimLq.png]
Odpowiedz
#6
Niestety, stara szata graficzna jest troch nie kompatybilna z nową wersją silnika forum. Nie da rady jej przywrócić. Za to możesz mi pomóc doprowadzić tą do czegoś co ci się będzie podobać.
[Obrazek: signature.php]
Odpowiedz
#7
Trochę szkoda.
I doprowadzenie tej wersji do czegoś co by mi się podobało albo oznaczało by kompletne "Back to 50's" albo "Back to Star Trek" albo "Back to USSR" więc może lepiej nie.

W sumie sporym plusem jest to że forum dość szybko się ładuje i może to ułatwić życie "Ludziom limitowanego transferu"
[Obrazek: cgnimLq.png]
Odpowiedz
#8
Mnie jednak na serio brakuje tego paska po prawej stronie co był.
Odpowiedz
#9
Niestety, nie był on standardową częścią forum, a plugin który za niego odpowiadał jest nie kompatybilny z aktualną wersją. Jak się tylko pojawi wersja która będzie działać, od razu ją dodam.
[Obrazek: signature.php]
Odpowiedz
#10
Z opcji których mi brakuje to mały odtwarzacz audio wbudowany i puszczający melodie falloutowo-kucykowe i to co napisał Jhon.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości