Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[The End]Czekając na 22 rozdział, czyli nwm co robić więc piszę dziennik
#1
Information 
Czekając na 22 rodział, czyli nwm co robić więc piszę dziennik. (27.03-24.04.2015)

Dzień 1


Czy lubicie nutelle? Ciekawe co by było gdyby bohaterowie FoE musieli jeść tylko ten niesamowity słodycz, gdyż wszytko inne zostało już zjedzone.

(tak btw, czy chcielibyście taką serie dopóki nie będzie 22 rozdziału? i jeżeli tak to o czym miałbym pisać? piszcie w odp/komentach czy jak wy to tam nazywacie  )

***********************************************************************************************

Dzień 2


Zastanawialiście się kiedyś dlaczego są tylko 4 alikorny w Equestri? I w dodatku skąd wzięła się Cadens? A może było z nią jak w przypadku Twilight? A może MoCelestia i Luna też były wybrane? Co o tym sądzicie? Piszcze w odp.




Info: Dziennik postaram się prowadzić codzienne (chyba że kara na kompa ) w godzinach od 18-20. Co spostrzegawczy zauważyli już że zrobił 2 wątek. Tam będzie cały dziennik w jednym miejscu. Tutaj komentujecie nowe dni i dzielicie się sugestiami. W dodatku dodałem system emotikone wątku:

! -Dziennik został zaktualizowany.

[gwiazdka] - Post czeka na aktualizację (tą emotikonę wstawiam 2 godziny po aktualizacji dziennika)

To do jutra  .

***********************************************************************************************

Dzień 3,4


Siemanko!

Bardzo przepraszam że wczoraj nic nie napisałem ale to dlatego że wyjechałem na cały weekend. I wróciłem dopiero dziś tak o 18:00 a jeszzce mi się spać chciało . Tak więc jestem. Dzisiaj temat trochę kontrowersyjny ale pochwalę się co zrobiłem w MC. A wy, macie w sobie duszę budownika i czy zrobiliście kiedyś coś związanego z MLP w MC lub czymś innym? Piszcie .

***********************************************************************************************

Dzień 15


Siemanko!

Dawno niczego nie było co? Choroba i te sprawy... Naprawdę was przepraszam. Ale chyba zrozumiecie co?  Nie mam tematu na dziś, ale polecę kucykowe radio, "Radio Yay"

https://radioyay.net/player/

Napiszcie co o nim sądzicie. Dozobaczenia 

***********************************************************************************************

Dzień 16


Helo elo!

Coś mało tu aktywności ostatnio... Może ułożymy jakiś wierszyk? Byłoby fajnie no nie? Może zacznę...

Pewnego dnia przyszedłem do domu,
Wszedłem na YouTube, było dużo humoru.


Nwm co dalej. Pomożecie?

***********************************************************************************************

Dzień 18


Witam!

Bardzo przepraszam ale znowu mnie nie było. Miałem weekendowy wyjazd do Krakowa, ale już jestem! Smutno mi, bo nie widzę tutaj żadnej aktywności :C. Może narazie powiedzcie co myślicie o najnowszym odc. Mlp. (psst... jeżeli ktoś nie widział to tu macie link: http://www.dailymotion.com/video/x2mfixh...pl-720p_tv)

A tutaj kontynuujemy nasz wierszyk.

Pewnego dnia przyszedłem do domu,
Wszedłem na YouTube, było dużo humoru.

Dalej nie mam pomysłu co dalej więc pomóżcie

***********************************************************************************************

Dzień 19


Wow... Dziennik na czas. Chyba pierwszy raz no nie?

Bardzo dziękuje użytkownikowi Kinro. Dzięki niemu wpadłem na nową zasadę (chyba jedyną). A więc, chciałbym żebyście pisali odpowiedzi w taki sposób.

(13-04-2015, 10:53)Kinro napisał(a): Pierwsza linijka jest rymem do ostatniej linijki poprzedniego posta.


Oto przykład:
(13-04-2015, 10:53)Kinro napisał(a): Mam jeden pomysł, dość prosty, co powiecie
Pierwsza linijka jest rymem do ostatniej linijki poprzedniego posta
(13-04-2015, 11:38)Celofyz napisał(a): Reguła rzeczywiście prosta
Raczej nikt nie powinien mieć z tym trudności

Kolejną fajną rzeczą jest wyzywanie się na rymy.
W pierwszej linijce rymujemy do ostatniej linijki poprzedniego posta.
W drugiej możemy rymować do 1 rób zacząć nowe rymy. Szereg rymów: dowolny!
Wiersz  ma mieć przynajmniej 2 linijki rymu.
Ostatnia linijka nie musi rymować się z innymi linijkami.
[robicie linijkę przerwy]
Wyznaczacie kolejnego użytkownika do rymu. Mogą się powtarzać!
Można także wykazać kto będzie następny rymując.

Oto przykład:

(13-04-2015, 15:46)DarthJan1 napisał(a): Ej już spokój! Zwyciężyliśmy!
Dużo tu kuców się zebrało,
Jest nas tu naprawdę nie mało!
Zaczęliśmy robić coś naprawdę fajnego na tym forum
.[... z tym]

Teraz Kinro twoja kolej. Wyzywam cię!
(13-04-2015, 16:09)Kinro napisał(a): Cóż tu począć - przyjąć muszę [o tutaj powinien być rym...]
Więc przyjąłem - cóż wyduszę
Powiem - human zobowiązuje
Gdzie wiersze czytać się rozkazuje

Nie żebym zgrywał Narcyza
Rymy me piękne utrzymuję w ryzach
Teraz, gdy minęła mej epickości bryza
Do bezsensownego wiersza wyzywam Celofyza

To tyle z ogłoszeń.

Rezygnuję z pisania naszego wiersza bo sami piszecie już własny.

***********************************************************************************************

Dzień 20


Tak jak mówiłem, dzisiaj trochę później, bo za tydzień już testy gimnazlajne kończące ponadpodstawową akademię Canterlocką.

Więc sprawa nr.1

Proszę, podajcie mi linka do angielskich rozdziałów FoE, stawiam Whiskey.

Sprawa nr.2


Widząc kto modernizuję dział "Tłumaczenie" (dalej nwm który tłumacz xd) oraz patrząc na to że 22 rozdział miał już być już tydzień temu dochodzę do wniosku, że mój dziennik się za niedługo skończy :C. Ale spokojnie! Mam plana! 

W dniu gdy wyjdzie 22 rodział zamierzam zrobić następujące czynności:


Krok 1
Zmienię nazwę tego wątku na Czekając na 22 rodział, czyli nwm co robić więc piszę dziennik - Cały Dziennik.
Krok 2
Skopiuję cały dziennik tutaj, gdyż tutaj są wasze komentarze do niego. Teraz to zależy od was: zamknąć wątek czy go zostawić?
Krok 3
Wątek Czekając na 22 rodział, czyli nwm co robić więc piszę dziennik - Cały dziennik (ten 2 wątek na który nikt nie zagląda) zmienię na nowy. I tutaj kolejne zadanie dla was: wymyślcie nazwę dla naszego dziennika. Proszę o coś podobnego do tego co jest, tylko że lepszego i dotyczącego rodziału 23.
Krok 4
Zacznę od dnia 0, gdyż w tym dniu został udostępniony rozdział 22.
Krok 5
Zjem sobie pierogi z bananami i nutellą z radości że jest 22 rozdział.

Sprawa nr.3


Wraz z moim znajomym zrobiłem coś w rodzaju opowiadania do FoE. Tu trzeba dać kilka faktów.

Fakt 1
Opowiadanie jest komedio-dramato-"horrorem''
Fakt 2
Opowiadanie nie łączy się z oryginałem tylko klimatem, akcesoriami oraz bohaterami którzy i tak nigdy nie powinni się spotkać.
Fakt 3
Opowiadanie jest robione w Garrys Modzie, lecz nie bawimy się ragdollami tylko gramy postacie jako gracze. (gdyby ktoś nie zrozumiał o co chodzi to wytłumaczę w odp.)

A więc, do czego zmierzam? Chciałbym to moje opowiadanie sfilmować. Problem w tym, że żaden darmowy program do nagrywania nie pozwala mi nagrywać z większą liczbą FPS'ów niż 7. Potrzebuję kilka aktorów, lecz nie trzeba mieć dobrego mikrofonu ani głosu lektorskiego. Opowiadanie będzie miało tekst na ekranie. Więc tu moje pytanie: czy ktoś ma aż tak dobry komputer by to nagrać? Czy ktoś ma ochotę na bycie aktorem? Pisać w komentarzach!


Wszystkich mocno pozdrawiam i liczę na pomoc. 

A teraz... ćwiczenia z wosu...

***********************************************************************************************

Dzień 21

Bardzo przepraszam was wszystkich, ale dziś żadnego głębszego tematu nie będzie gdyż po prostu nie mam zbytnio czasu na wymyślanie. Pozostawiam nie zamknięte sprawy, gdyż bardzo zależy mi na jakąś pomoc w tych sprawach. Dziękuję z góry za pomoc i zainteresowanie. Do zobaczenia jutro.

***********************************************************************************************

Dzień 22


Niestety... Nastał czas testu gimnazjalnego. W dodatku w piątek po testach mam sprawdzian z Chemii. A więc będę dostępny dopiero w piątek za tydzień. Jedyna pora dnia kiedy może będę mógł napisać kolejny dzień dziennika będzie rano, w dodatku pisane z telefonu. Więc raczej się z wami nie żegnam, ale nie bijcie gdy nie będzie dnia. Zostawiam wam na ten czas ostatnią, ciągle nie rozwiązaną sprawę. To do usłyszenia.

***********************************************************************************************

Dzień 28


Uuuuu! Wróciłem z martwych! I mam dla was bardzo ciekawy temat! Sprawa Garry's Moda idzie w zapomnienie! Teraz tworzę coś oryginalnego! Tworzę grę RPG! I tu pytanie do was: O czym miała by ona być, kto chciałby w niej wystąpić i w jakiej roli, kto by mi pomógł w tworzeniu? Czekam na wasze propozycje!.

***********************************************************************************************

Dzień 28



Dziś dużo nowości! Zmieniam trochę formę udostępniania aktualizacji do dziennika. Od dzisiaj za propozycją johnerwisa będę wstawiał nowe dni jako odpowiedzi, a na 1 poście będzie cały dziennik. Dzisiaj odbędzie się Live! www.hitbox.tv/darthjan1 Będziemy na nim tworzyć naszą grę RPG. Niestety, nie będę gadał przez mikto bo jestem trochę nieśmiały. Ale będę pisał się z wami komunikował drogą czatową. Live rozpocznie się o 20:03. Dozobaczenia.


***********************************************************************************************



Dzień 29


Czekając na rozdział tworzymy grę RPG! Dzisiaj będziemy konstruować fabułę. Link: www.hitbox.tv/darhjan1 . Zaczynamy o 21:00! dozobaczenia.


***********************************************************************************************

Podsumowanie


Yay! Nowy rozdział! WoHooo! Czekaliśmy na ten rozdział przez ponad 136 dni (wow). W tym czasie ja założyłem dziennik i razem czekaliśmy ponad 29 dni, z przerwami Tongue. Przez ostatnie dni wystartowała produkcja fanowskiej gry RPG. Gdyby ktoś chciał pomóc w jej tworzeniu to zapraszam na hitbox.tv/darthjan1. A więc teraz będziemy czekać na 23 rozdział, lecz teraz mamy dużo do roboty i głównie zajmiemy się tworzeniem naszej gry. Także do zobaczenia Grin.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#2
Tylko nutella i nic więcej???
...
......
.............

Hmmm. Sądzę że stało by się to.
[Obrazek: 6WF3DuU.jpg]

Obrazek nie jest mój...
Odpowiedz
#3
Ludzie, musicie być naprawdę zdesperowani w oczekiwaniu na ten 22 rozdział. Tongue
Pięć warunków dobrego tłumaczenia:
Pierwszy: Znajomość języka i umiejętne jej wykorzystanie
Drugi: Możliwość poświęcenia się tłumaczeniu w czasie wolnym
Trzeci: Niewyobrażalny zapas chęci oraz samozaparcia
Czwarty: Znajomość uniwersum
Piąty: Odczuwanie przyjemności z tego, co się robi.

Każdy z tych warunków można porównać do części w mechanizmie zegarka: Brak jednej z nich powoduje zatrzymanie się całości.


Opad: Konioziemia - Projekt Horyzonty!
Odpowiedz
#4
Nope... Przynajmniej nie ja. Ja się bawię bo nie mam na razie co robić.
Odpowiedz
#5
A tak przy okazji... czy podoba wam się pomysł z taką mini serią głupich pytań, teori itp? Jeżeli tak to piszcie swoje propozycje Wink
[Obrazek: latest?cb=20170520101340]
Odpowiedz
#6
Jasne, dlaczego nie. Przynajmniej będzie się coś działo.
Odpowiedz
#7
Ok. To każdego dnia postaram się zrobić nowy wątek. I tu pytanie: czy to będzie uznawane za spam?
[Obrazek: latest?cb=20170520101340]
Odpowiedz
#8
Najpewniej tak więc się wstrzymaj. Masz jeden dział... Będzie on miał nieadekwatną nazwę do zawartości, ale to nic. Swoje pytania i teorie wstawiaj tutaj.
Odpowiedz
#9
Chmm...

Ok mam już pomysła jak nie spamować xD
[Obrazek: latest?cb=20170520101340]
Odpowiedz
#10
O, to ja coś zaśpiewam!
♪Łoże wspólne, lecz przytulne jak palmowy gaj.
A w nim konie, lwy i słonie.
No i jedna klacz.♫
[Obrazek: eNIJeCM.png]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości