Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[The End]Czekając na 22 rozdział, czyli nwm co robić więc piszę dziennik
#61
Star 
Dzień 29



Czekając na rozdział tworzymy grę RPG! Dzisiaj będziemy konstruować fabułę. Link: www.hitbox.tv/darhjan1 . Zaczynamy o 21:00! do zobaczenia Grin




WhiskeyWhiskeyWhiskeyWhiskeyWhiskeyWhiskeyWhiskeyWhiskeyBlackjack
[Obrazek: latest?cb=20170520101340]
Odpowiedz
#62
Chciałbym też zobaczyć to wasze rpg ale zawsze zbyt wcześnie kończycie Tongue
Odpowiedz
#63
Wczoraj skończyliśmy 23 : 45... To nie było wcześnie.
Odpowiedz
#64
Star 
Podsumowanie


Yay! Nowy rozdział! WoHooo! Czekaliśmy na ten rozdział przez ponad 136 dni (wow). W tym czasie ja założyłem dziennik i razem czekaliśmy ponad 29 dni, z przerwami Tongue. Przez ostatnie dni wystartowała produkcja fanowskiej gry RPG. Gdyby ktoś chciał pomóc w jej tworzeniu to zapraszam na hitbox.tv/darthjan1. A więc teraz będziemy czekać na 23 rozdział, lecz teraz mamy dużo do roboty i głównie zajmiemy się tworzeniem naszej gry. Także do zobaczenia Grin.
[Obrazek: latest?cb=20170520101340]
Odpowiedz
#65
Mam takie techniczne pytanie w związku z live tworzenia tej gry. Da się na hitboxie zmiejszyć jakość video? Ostatnio skończyłem oglądać na żywo koncert SOADu w Armenii i szło bez problemu, a gdy potem przełączyłem na waszego live to miałem pokaz obrazków i urywki dźwięku
[Obrazek: eNIJeCM.png]
Odpowiedz
#66
Nie miej żadnego lęku.

Tylko powiedz mi w jakiej rozdzielczości live miałby być?
[Obrazek: latest?cb=20170520101340]
Odpowiedz
#67
Myślę, że 480p powinienem udźwignąć płynnie, tylko będzie cienko z czytaniem napisów wtedy. Przy 720p już zależy od pogody, ale to byłoby dobre. Jednak wolałbym, żeby to się dało zrobić po mojej stronie, żeby nie było szkody w jakości dla reszty. W ogóle, w jakiej to robisz teraz?
[Obrazek: eNIJeCM.png]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości