Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktywni gracze
#1
Jak ktoś mógł zauważyć, sesja po paru miesiącach nieaktywności prawdopodobnie rusza znowu. Czas tutaj na małe porządki, bo na liście graczy mam sporo osób, które od dawna tu nie zaglądają.

Proszę o wszystkie osoby posiadające już w sesji postacie i chcące dalej grać o napisanie w tym temacie posta w ciągu najbliższego tygodnia. To jest: do godziny 20:00 dnia 20.04.2015.
Gracze którzy tego nie zrobią zostaną pozbawieni kontroli nad swoimi postaciami bez możliwości odwołania czy 'dogadania się'.
Za tydzień wątek zostanie zamknięty, a ja będę miał listę graczy aktywnych i jednoznacznie chętnych do dalszej wspólnej zabawy.
Dziękuję za uwagę.
Matematyka wcale nie jest trudna. Po prostu jesteś debilem.
#2
Sir, yes sir. Mercenary reporting for duty. Awaiting further instructions.
#3
lol, k
[Obrazek: signature.php]
#4
Przyjąłem do wiadomości i składam podanie.
#5
Ja nie mam na to wpływu, to je Sztarłiw.

#6
Gotów!
I like my victims like I like my coffee... in the butt!
#7
Temat uważam niniejszym za zamknięty. Widać, kto regularnie forum sprawdza i chce grać w sesji.

Lista aktywnych graczy* na dzień dzisiejszy:
  • MarkJaw
  • Savader
  • Johnerwis
  • GreenScratch
* - Duhu, doceniam zgłoszenie, ale aktualnie nie jesteś graczem w sesji, gdyż nie zgłosiłeś do tej pory żadnej akceptowalnej karty postaci ; )

Następujące osoby tym samym zostają usunięte z sesji i tracą kontrolę nad swoimi postaciami:
  • Samir_Duran
  • Wizio
  • Kingofhills
  • SHERMAN222
Jest to decyzja ostateczna. Dziękuję wszystkim byłym graczom za grę. Oczywiście macie prawo, jak każdy, złożyć nową kartę postaci.
To tyle w tej kwestii.
Matematyka wcale nie jest trudna. Po prostu jesteś debilem.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości