Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik tłumaczenia Kinra
30.06.2015

Zostało już tylko 12%. Nic dodać, nic ująć.
Gratuluję setnego posta Luficzowi i tak tylko powiem, że w najnowszym odcinku będzie dużo o

Spoiler
Narkotykach, w tym o hydrze
Spoiler end

UWAGA
Spoiler działa tylko na wersji komputerowej i na domyślnej skórce.
Całujcie mnie wszyscy tam, gdzie powstaje ptasie mleczko.
Odpowiedz
W wersji mobilnej przyjmuje formę ciemnej czcionki, na szczęście przy małym podświetleniu, w pełnym słońcu, jest to nieczytelne.
Odpowiedz
Ad.30.06.2015
Alleluja, mamy przełom i pozostało tylko formalnie 8% (nieformalnie 12%) plus korekta (szczególnie "stron dla Blackjack")
Niestety, z wielkim smutkiem żegnamy z grona tłumaczy... lidera.
Kingofhills wraca do oryginału.
Całujcie mnie wszyscy tam, gdzie powstaje ptasie mleczko.
Odpowiedz
To że Kingofhills zrezygnował raczej nie jest dla nikogo zaskoczeniem, zapewne również przy oryginale szybko zrezygnuje. Warto by było założyć jakiś nowy temat, ewentualnie dać Kinro moderatora, aby mógł umieszczać rozdziały w wątku zamkniętym ( http://fallout-equestria.pl/showthread.php?tid=17 ) bez zbędnego kłopotania 'fhillsa.
Odpowiedz
1.07.2015
Duh zrobił stronę Kamikuna.
Nie żebym narzekał na jego... styl...
Od czego jest korekta.
Już wkrótce...
Całujcie mnie wszyscy tam, gdzie powstaje ptasie mleczko.
Odpowiedz
(01-07-2015, 15:55)Luficzowicz napisał(a): To że Kingofhills zrezygnował raczej nie jest dla nikogo zaskoczeniem, zapewne również przy oryginale szybko zrezygnuje.

Fajnie wiedzieć, że w niego wierzysz, zią.
[Obrazek: 2_1346772844.png]

» (U) (Z) 10:00 - Kingofhills@ -- PW do Poulsen: >Co się stało >Bez spoilerów #JustPoulsenThings
Odpowiedz
2.07.2015
No, to dzisiaj skończyłem czytać tragedię pt. "strona dla Blackjack" pióra duha, ciekawa lektura.
Nie ostrzegam faktów, ale zapewne w tym momencie statek "S.S. Tłumaczenie" będzie na orbicie niskiej okołoziemskiej
Całujcie mnie wszyscy tam, gdzie powstaje ptasie mleczko.
Odpowiedz
Marudzisz.
Odpowiedz
3.07.2015
Za dużo dzisiaj się nie działo, aczkolwiek mam w planie coś interesującego
Zapraszam w niedzielę o 15 na konferencję na teamspeaku (tematy rozmów fanfiki only)
Lista gości honorowych
- ja, lol

Pogadamy, potłumaczymy, kiedyś może skołuję streama
Całujcie mnie wszyscy tam, gdzie powstaje ptasie mleczko.
Odpowiedz
4.07.2015
Tak, jak wczoraj nie działo się za dużo, dzisiaj już o 11 mam dość dobrą wieść, starczy spojrzeć na sygnaturę.
Możliwe, ale nie chcę ubiegać faktów, że jutro na konferencji skończymy (Assist coś tak jakoś nie odpowiada, więc nie wiem czy my) ten rozdział.
A to oznacza, że w przyszłym tygodniu zostanie on opublikowany...
Całujcie mnie wszyscy tam, gdzie powstaje ptasie mleczko.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości